Agata Młynarska fot. ONS

Agata Młynarska nadal w szpitalu. Jaki jest stan zdrowia Agaty Młynarskiej?

Agata Młynarska wciąż walczy o powrót do zdrowia. Dziennikarka opowiedziała o ataku choroby. Podziękowała też fanom za wsparcie.
/ 20.07.2018 09:06
Agata Młynarska fot. ONS

Agata Młynarska nadal pozostaje na oddziale gastrologicznym. Dziennikarka powoli wraca do zdrowia po zaostrzeniu choroby Leśniowskiego i Crohna, z którą zmaga się od lat. Najgorsze już minęło, jednak gwiazda wciąż musi być pod opieką lekarzy.

Stan zdrowia Agaty Młynarskiej

W połowie lipca Agata Młynarska doznała ataku choroby Leśniowskiego i Crohna (nieswoistego zapalenia jelit). W czasie wakacji nad morzem dziennikarka nagle poczuła się źle. Dolegliwości były tak silne, że Młynarska natychmiast trafiła do szpitala. Na szczęście znalazła się pod opieką specjalistów, którym udało się opanować sytuację.

Obudziłam się rano i od razu wiedziałam, że nie wstanę z łóżka. Ból brzucha był nie do wytrzymania, do tego torsje. Po kilku godzinach znalazłam się w szpitalu.
- powiedziała w rozmowie „Faktem”.

Gwiazda przyznała, że choć choruje od lat, to tym razem atak był niezwykle silny.

Dawno nie miałam tak silnego nawrotu choroby
- wyznała.

Agata Młynarska nie ukrywa, że choroba Leśniowskiego i Crohna bywa nieprzewidywalna. Gwiazda musi stale na siebie uważać.

 Moja choroba jest jak życie na bombie zegarowej
- powiedziała tabloidowi.

Jak sama przyznaje - jelita wciąż są zagadką dla lekarzy. Dlatego leczenie jest niezwykle trudne. Stosowane terapie polegają na łagodzeniu objawów i próbach powstrzymania dalszego rozwoju choroby. Chorzy muszą również przestrzegać restrykcyjnej diety.

Agata Młynarska poinformowała o pogorszeniu stanu zdrowia kilka dni temu, zamieszczając post na Instagramie.

Po czterech dniach ostrej walki na oddziale gastrologii, znanym mi od lat, wrócił uśmiech i nadzieja, że najgorsze znów udało się pokonać
- pisała wówczas.

Alżbeta Lenska bierze drugi ślub! Pokazała zdjęcia z przymiarek sukni ślubnych

Agata Młynarska spotkała się ogromnym wsparciem internautów. Pod wpisem pojawiło się mnóstwo życzeń szybkiego powrotu do zdrowia. Dziennikarka podziękowała fanom za ciepłe słowa, które popłynęły w jej stronę.

DZIĘKUJĘ!!! Jestem wzruszona, uśmiecham się przez łzy i nie mogę uwierzyć w ocean życzliwości od WAS! Dziękuję za wszystkie dobre słowa na Fb, Instargramie, smsach, mailach, telefonach! Nawet nie macie pojęcia jak to jest dla mnie ważne, jak bardzo mi pomogliście
- napisała na swoim profilu.

 

DZIĘKUJĘ!!! Jestem wzruszona, uśmiecham się przez łzy i nie mogę uwierzyć w ocean życzliwości od WAS! Dziękuję za wszystkie dobre słowa na fb , instargramie, smsach, mailach, telefonach! Nawet nie macie pojęcia jak to jest dla mnie ważne, jak bardzo mi pomogliście❤️❤️❤️☘️☘️☘️🤝🤝🤝🤞🤞🤞💪💪💪🦋🦋🦋❤️❤️❤️#dziękuję #jestescienajlepsi #wdzięczność #radość #wiecejsilywdrodzedozdrowia #lesniowskicrohn #nieswoistezapaleniejelit #docholeryztąchorobą #mocpodziekowan #oneteam #lifeisbeautiful #wierzewludzi #wierzewdobro #przyjaciele #rodzina #wsparcie #miloscbezwarunkowa #agatamłynarska #grażynarydzewska @agata_mlynarska @grazka35

Post udostępniony przez Agata Młynarska (@agata_mlynarska)

Po wyjściu ze szpitala, Agata Młynarska planuje kontynuować przerwany urlop nad morzem. Pod koniec sierpnia chce wrócić do pracy. Będzie pracować nad nowym programem dla telewizji TVN Style.

Przeczytaj:
To dopiero początek wojny? Justyna Żyła nie odpuszcza mężowi
Małgorzata Rozenek zostanie jurorką w „Top Model”? Wygadał się Marcin Tyszka