Ta gwiazda ma 49 lat i nie miała operacji plastycznych! Jak ona to robi?!

Trudno uwierzyć, że w przyszłym roku skończy 50 lat! Wiele młodszych koleżanek może jej pozazdrościć takiego ciała. Jego właścicielką jest... Jennifer Lopez!
/ 2 miesiące temu

Figura Jennifer Lopez bez wątpienia należy światowej czołówki! Gwiazda od wielu lat zachwyca wysportowanym, jędrnym i wyrzeźbionym ciałem. Co ciekawe, jej fani twierdzą, że wraz z upływem czasu J.Lo wygląda... coraz lepiej. Patrząc na te zdjęcia, trudno się z tym nie zgodzić!

Jennifer Lopez w stroju kąpielowym - zdjęcia

Najnowsze zdjęcia Jennifer Lopez robią furorę w internecie. Do tej pory polubiło je ponad 3,3 mln osób! Powód? Piosenkarka pozuje na nich w skąpym, pomarańczowym bikini, które eksponuje jej fenomenalne ciało. Jennifer Lopez z powodzeniem mogłaby konkurować z niejedną znaną trenerką. Jędrne piersi, szczupła talia, krągła pupa i umięśnione nogi to marzenie wielu kobiet. Najlepsza informacja jest taka, że wygląd Jennifer Lopez nie jest efektem operacji plastycznych, lecz... stosowania zasad zdrowego stylu życia!

Zobacz zdjęcia na następnych stronach i dowiedz się, jak Jennifer Lopez dba o figurę!

Przeczytaj:
Jennifer Lopez właśnie skończyła 49 lat. Jej zdjęcie w bikini podbija sieć!
Córka Jennifer Lopez do złudzenia przypomina mamę. Zobacz, jak wygląda 10-letnia Emme

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/miesiąc temu
Głupie pytanie, jak ona to robi. Statystyczna Polka spędza 8 godzin w pracy na biurowym fotelu, po czym wraca do domu i zajmuje się domem i rodziną. A Jennifer Lopez spędza 8 godzin dziennie na siłowni, po czym udziela wywiadów i chodzi na zabiegi upiększające. Ot i cała tajemnica wiary. Jest zatrudniona na etacie piękności i po prostu dobrze wywiązuje się ze swoich obowiązków. Gdyby zatrudniła się na kasie w Lidlu, po czym wróciła do domu, żeby nakarmić troje dzieci, odrobić z nimi lekcje i położyć spać, raczej o pięknym ciele mogłaby pomarzyć. Darujcie sobie teksty, że można, bo wpędzacie w kompleksy miliony kobiet, które niejednokrotnie pracują ciężej niż JLo i nikt o nich artykułów z tego powodu nie pisze.
/miesiąc temu
ale mi figura,,buhhhhahha
/miesiąc temu
tak..tak..i sama natura? ..bez ściemy :(