15 najpiękniejszych kobiet XXI wieku - wybór redakcji

Zobacz nasz ranking!
Edyta Liebert / 18.10.2017 14:48

Zagraniczne magazyny, kanały radiowe i telewizyjne nieustannie tworzą subiektywne rankingi najseksowniejszych kobiet, najbardziej wpływowych i - najpiękniejszych. Postanowiłyśmy stworzyć własne zestawienie najpiękniejszych inspirujących kobiet. Kto się znalazł w naszej galerii?

Ranking najpiękniejszych inspirujących kobiet

W zestawieniu umieściłyśmy kilkanaście znanych nam postaci polskiego i zagranicznego show-biznesu, kobiet, które nas inspirują. Niektóre z nich onieśmielają doświadczeniem (Julianne Moore), wiedzą (Katarzyna Bonda), a większość z nich - talentem (Alicia Vikander). Nie wzięłyśmy pod uwagę laureatek konkursów piękności, a naturalne, grubsze i chudsze, kobiety. Wyjątek stanowi tylko jedna gwiazda, aktorka, która pojawiła się niedawno na wielkim ekranie. W galerii znajdziecie także dwie Polki, dziennikarki, matki, ikony telewizji.

Najpiękniejsze 30-latki świata. Bez stylizacji i makijażu. Każda inna. Fotografka odwiedziła 45 krajów, by zrobić te zdjęcia

Skąd taka, a nie inna kolejność prezentowania sylwetek najpiękniejszych kobiet? Każdy ma inny gust, jednakże wzięłyśmy pod uwagę wpływ, jaki wywierają na kobiety, siłę przebicia, skalę oddziaływania i wewnętrzną, dobrą energię, którą emanują. Przed niektórymi dopiero otworzą się drzwi wielkiej kariery. Macie z pewnością swoje typy - więc podzielcie się nimi w komentarzach.

NIE ISTNIEJE coś takiego, jak ideał piękna. Jak powstawał kalendarz Pirelli z Umą Thurman, Penelope Cruz i 12 innymi gwiazdami?