POLECAMY

Pierścionki zaręczynowe Apart z białego złota

W najnowszej kolekcji biżuterii z białego złota, Apart proponuje pierścionki zaręczynowe klasyczne i asymetryczne, zdobione jednym lub kilkoma brylantami.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/rok temu
Nie polecam pierścionków zaręczynowych z Apart. Ja od swojego narzeczonego dostałam, jak to często bywa - za duży. Przed zakupem sprzedawczyni informowała go, że w razie złego dobrania rozmiaru, bez problemu ten model można wymienić na dowolny inny rozmiar. Oddaliśmy pierścionek Apart do wymiany, czekaliśmy dwa tygodnie, po dwóch tygodniach poinformowano nas, że będziemy musieli czekać jeszcze 10 tygodni. 3 miesiące oczekiwania na zmianę rozmiaru pierścionka to chyba żart!
/6 lat temu
Ja właśnie chciałbym podarować mojej dziewczynie pierścionek z białego złota. Z tego co widzę to Apart ma chyba najciekawsze wzory. Tylko który wybrać ? wszystkie ładne!
/4 lata temu
wszystkie ładne dla Ciebie, ale czy dla twojej dziewczyny? Ty lepiej ją delikatnie podpytaj, albo poobserwuj wnikliwie jaki ma styl i czy lubi białe złoto, bo sporo kobiet woli klasykę czyli żółte i co wtedy? Nie trafisz z "tym jednym najważniejszym" pierścionkiem w życiu;)
POKAŻ KOMENTARZE (2)