Pierścionki zaręczynowe Apart z białego złota - niezmienny hit!

Marka Apart w swojej kolekcji biżuterii z białego złota, proponuje pierścionki zaręczynowe klasyczne i asymetryczne, zdobione jednym lub kilkoma brylantami. Są piękne!
/ 10.02.2012 13:30

Białe złoto staje się popularne na równi z klasycznym, żółtym złotem. Choć złoto w obu postaciach wybiera się najczęściej jako materiał na obrączki, równie często pierścionki zaręczynowe także są z niego tworzone!

W ofercie marki Apart znajdziesz wiele oryginalnych, nowoczesnych i pięknych propozycji pierścionków zaręczynowych z białego złota. 

Pierścionki zaręczynowe z białego złota Apart 

Pierścionek zaręczynowy musi być wyjątkowy - tak, jak twoja wybranka i twoja miłość do niej. Nie możesz więc pozwolić sobie na tani, tandetny materiał. Wybranka będzie przecież nosić go prawdopodobnie bez przerwy, dlatego pierścionek nie może ulec zniszczeniu. 

Białe złoto to bardzo często wybierany materiał - jest nowoczesny, elegancki i bardzo trwały. Dodaj do niego brylant lub diament - cudowne połączenie gotowe!

Przedstawiamy aż 38 propozycji pierścionków zaręczynowych z białego złota, znalezionych w kolekcji marki Apart - mamy przynajmniej kilku faworytów, a wy? 

Zapraszamy do przejrzenia naszej galerii - może jest tutaj twój wymarzony krążek? 

Zobacz więcej na temat zaręczyn! 
Oświadczyny inne, niż wszystkie - jak wręczyć pierścionek zaręczynowy w niecodzienny sposób?
Najpiękniejsze (i najdroższe!) pierścionki zaręczynowe gwiazd - wow!
Na której ręce nosi się pierścionek zaręczynowy?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/26.06.2017 15:38
Nie polecam pierścionków zaręczynowych z Apart. Ja od swojego narzeczonego dostałam, jak to często bywa - za duży. Przed zakupem sprzedawczyni informowała go, że w razie złego dobrania rozmiaru, bez problemu ten model można wymienić na dowolny inny rozmiar. Oddaliśmy pierścionek Apart do wymiany, czekaliśmy dwa tygodnie, po dwóch tygodniach poinformowano nas, że będziemy musieli czekać jeszcze 10 tygodni. 3 miesiące oczekiwania na zmianę rozmiaru pierścionka to chyba żart!
/01.07.2012 17:10
Ja właśnie chciałbym podarować mojej dziewczynie pierścionek z białego złota. Z tego co widzę to Apart ma chyba najciekawsze wzory. Tylko który wybrać ? wszystkie ładne!
/08.02.2014 00:19
wszystkie ładne dla Ciebie, ale czy dla twojej dziewczyny? Ty lepiej ją delikatnie podpytaj, albo poobserwuj wnikliwie jaki ma styl i czy lubi białe złoto, bo sporo kobiet woli klasykę czyli żółte i co wtedy? Nie trafisz z "tym jednym najważniejszym" pierścionkiem w życiu;)
POKAŻ KOMENTARZE (2)