Ślubne zdjęcia są nudne? Nic z tych rzeczy! Te fotografie zapierają dech w piersiach

Sztampa, banał, sztuczność - tak kojarzą ci się tradycyjne zdjęcia ślubne? Najwyższa pora zmienić myślenie. Fotografie nagrodzone w międzynarodowym konkursie Fearless Awards robią wrażenie.
Marta Kosakowska / 9 miesięcy temu

Fotografia ślubna to prawdziwa sztuka! Nie jest łatwo uwiecznić ten wyjątkowy dzień w niebanalny sposób. Jednak dobry fotograf ślubny na pewno sobie z tym poradzi, a świeżo poślubieni małżonkowie będą mieli pamiątkę ze ślubu na całe życie. Pełne emocji, wzruszające, a nierzadko zabawne zdjęcia ze ślubu to coś, w co z pewnością warto zainwestować. Zobaczcie najpiękniejsze fotografie ślubne z całego świata wyłonione w prestiżowym konkursie!

Jeśli wyjdziesz za mąż w TYM wieku, raczej się nie rozwiedziesz. Kiedy najlepiej brać ślub?

Zdjęcia nagrodzone w Fearless Awards

Fearless Photographers to platforma internetowa dla fotografów, na której artyści mogą publikować swoje dzieła. Co dwa miesiące jury wybiera najlepsze z nich. Zobacz na kolejnych stronach fotogalerii niebanalne zdjęcia ślubne nagrodzone Fearless Awards. Uwaga, niektóre z nich wzruszają, a inne - bawią do łez!

Przeczytaj:
Doda wyszła za mąż! Pokazuje suknię, obrączki i… ukochanego!
A jednak! Dorota Szelągowska potwierdza, że wyszła za mąż. Koszty wesela? Zaskakująco... niskie!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/9 miesięcy temu
Oj prawdę mówiąc no zdjęcia są ważne, ale wydaje mi się, że trzeba też wybrać odpowiednią salę weselną. Bo tu się właśnie bawią goście. My wybraliśmy Venge w Łodzi. Było bardzo fajnie i jedzenie tam też było bardzo dobre.
/9 miesięcy temu
My również mamy cudowną pamiątkę z tego dnia, ponieważ nasze wesele odbyło się w restauracji instalacje art bistro w zamku ujazdowskim. Stamtąd mamy mnóstwo pieknych wnętrz, bo to w koncu zamek i sesja wyszła wyjątkowo pięknie.
/9 miesięcy temu
My też mamy piękną pamiątkę z wesela, bo zdjęcia robił mój brat, fotograf przed którym czulismy sie komfortowo. Wesele zorganizowaliśmy w Chacie z Zalipia w Sarnowie i tam tez mamy mnóstwo pięknych zdjęć z całonocnej imprezy.
POKAŻ KOMENTARZE (1)