Prezent dla gości weselnych nie musi być drogi! 7 podarunków do 10 zł, które spodobają się każdemu

Prezent dla gości weselnych to świetna okazja do podziękowania tym, którzy towarzyszyli nam w dniu ślubu. Co im podarować, by nie wydać majątku?

Obdarowywanie gości weselnych prezentami stało się ostatnio dość modne i bardzo miłe. Co im podarować, by prezent pozostał w ich pamięci na zawsze, ale z drugiej strony, by nie wydać majątku? W naszej galerii zobaczysz pomysły na prezent dla gości weselnych za maksymalnie 10 zł!

Zobacz 5 pomysłów na innowacyjny prezent dla gości weselnych 

Prezent dla gości weselnych - pomysły

Prezent dla gości weselnych to wyłącznie nasza inwencja twórcza. Pamiętaj, że często najlepszym wyborem są podarunki wykonane samodzielnie. Jeśli jednak nie masz czasu na wycinanie, malowanie lub klejenie, to koniecznie zapoznaj się z naszymi propozycjami!

Coś słodkiego - muffin, ciasteczko, piernik czy słodka krówka to zawsze dobry pomysł, szczególnie jeśli na opakowaniu waszego prezentu pojawi się spersonalizowany napis z datą waszego ślubu i imionami. 

Brelok lub magnes - może być po porostu w kształcie serca, które przecież symbolizuje miłość. Jeśli jednak chcecie, by wasz upominek była nieco bardziej spersonalizowany, to koniecznie wybierzcie breloki z waszymi inicjałami, imionami lub datą ślubu. 

Pudełeczko z niespodzianką - czasem wystarczy ozdobne, papierowe pudełeczko z cukierkiem w środku, by goście byli zachwyceni. Bo przecież nie o ilość wydanych monet chodzi, ale po prostu o gest!

Oto lista 10 polskich projektantów ślubnych, których trzeba znać!

 

 

 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)