Zaproszenie ślubne fot. Adobe Stock

Eleganckie zaproszenia ślubne – jak nie wydać na nie majątku?

Zaproszenia ślubne to nie tylko piękna pamiątka dla zaproszonych gości. To przede wszystkim wizytówka uroczystości. Jak zdobyć eleganckie zaproszenia ślubne, nie wydając na nie majątku?
Wioletta Górecka / 15.01.2019 06:00
Zaproszenie ślubne fot. Adobe Stock

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Nic dziwnego więc, że narzeczeni przykładają wiele uwagi do organizacji tej pięknej uroczystości. Gdy zarezerwowany jest już termin i sala, czas na rozdanie zaproszeń. To bardzo ważny element przygotowań. Ich wygląd w dużej mierze świadczy o podejściu do organizacji uroczystości, a przy tym stanowi piękną pamiątkę dla gości.

Zaproszenia ślubne – elegancja i dbałość o szczegóły przede wszystkim!

Choć gusta młodych są różne, wszystkie zaproszenia powinny spełniać jeden, podstawowy warunek: muszą być eleganckie. Oznacza to ni mniej, ni więcej niż sposób ich wykonania. Niezależnie od tego, czy będą miały klasyczny wzór z popularnymi, weselnymi motywami (serduszka, gołąbki, łabędzie), czy swobodniejszą, zabawną formę, najważniejsza jest jakość użytych do ich stworzenia materiałów, a także dbałości o wykończenie. Tylko tyle i aż tyle!

Zaproszenia wykonane niedbale, na materiałach niskiej jakości, nie tylko szybko się zniszczą, ale także źle świadczą o młodej parze. Skoro oszczędzają na zaproszeniach (takie skojarzenie nasunie się jako pierwsze), to jak wyglądać będzie uroczystość?

Przykładowe treści zaproszeń ślubnych - zobacz!

Eleganckie zaproszenia ślubne – jak kupić, by nie przepłacić?

Elegancja kojarzy się z wysoką ceną, zgodnie zresztą z powiedzeniem, iż jakość musi mieć swoją cenę. Jest to poniekąd prawda, jednak porywanie się na zaproszenia z najwyższej półki wcale nie oznacza trafnego wyboru.

Podobnie jak w innych sytuacjach życiowych, także przy organizacji wesela warto znaleźć złoty środek – taki, który pozwoli na obniżenie kosztów, bez tracenia na jakości.

Szukając eleganckich zaproszeń ślubnych, nie musicie wybierać tych kosztujących kilkanaście złotych za sztukę, zdobionych złotem i kamieniami. Elegancja zawiera się przede wszystkim w schludności wykonania i materiałach.

Jak w gąszczu ofert znaleźć tą, która będzie najbardziej warta uwagi? Są na to trzy sposoby, a z nieocenioną pomocą przychodzi Internet!

Wolicie pieniądze zamiast prezentów? Jak subtelnie wspomnieć o tym w zaproszeniu ślubnym? 

Zaproszenia ślubne w sieci – jak wybrać najlepsze?

Kupowanie w sieci ma wiele zalet. Przede wszystkim większość ofert jest w zasięgu ręki, zwykle jest taniej, a do tego sprzedawcy chętnie idą klientom na rękę, będąc otwartymi na ich propozycje. Dodatkową zaletą jest to, że opinie o interesującym sklepie czy sprzedawcy, znajdziesz w ciągu kilku sekund. Podobnie rzecz ma się z rekomendacjami par, które z usług już korzystały.

Eleganckie zaproszenia ślubne w korzystnej cenie znajdziesz bez problemu na Allegro – być może nawet z możliwością odbioru osobistego w twoim mieście. Dodatkową zaletą kupowania większej ilości zaproszeń od jednego sprzedawcy jest zwykle promocyjna cena. Większość sprzedawców oferuje zwykle gotowe projekty, jednak z możliwością indywidualnego dopasowania do klienta.

Zobacz więcej na temat zaproszeń ślubnych!
Najpiękniejsze zaproszenia ślubne - inspiracje (zdjęcia)
Kreatywne zaproszenia ślubne - zróbcie to po swojemu! 
Najważniejsze zasady zapraszania gości na ślub i wesele!