Fotobudka na weselu - tak, czy nie? Zobacz, czy warto w nią inwestować!

Fotobudka to dość popularny gadżet na weselach, szczególnie w USA i na Zachodzie. U nas ten trend także staje się coraz bardziej popularny i dostarcza wiele rozrywki gościom!
/ 21.02.2019 20:39

Różne atrakcje weselne zdecydowanie urozmaicają zabawę gościom. Jednym z coraz bardziej popularnych trendów jest fotobudka. Goście mogą robić w niej zabawne zdjęcia z gadżetami sami, bądź z parą młodą. 

Szalona budka fotograficzna - coraz bardziej popularna na polskich weselach!

Impreza weselna coraz częściej jest czymś więcej niż tylko rodzinnym spotkaniem przy suto zastawionym stole, dobrej muzyce i tańcach. Pary młode chcą swoich gości zachwycić, zadbać o ich świetny nastrój i zabawę.

Możliwości jest coraz więcej. Czasem wystarczy tylko odrobina odwagi i szaleństwa, żeby zorganizować coś wyjątkowego i niezapomnianego. Sprawić żeby weselna noc była pełna śmiechów i wygłupów. Bo tak właśnie ma być prawda? Spontanicznie i radośnie.

Jak rozbawić wszystkich gości na weselu? Postaw na popularne zabawy weselne!

Świetną propozycją na stworzenie właśnie takiej niepowtarzalnej atmosfery jest szalona budka. Atrakcja, która wyzwala nie tylko w dzieciach, ale również w dorosłych niesamowitą energię i śmiech.

Czym jest szalona budka?

To coś w rodzaju mobilnego studia fotograficznego z obsługą fotografa, profesjonalnym oświetleniem, tłem itp., a także najważniejszym elementem czyli kostiumami. Do wyboru jest ich cała masa.

Można zorganizować kostiumowy zawrót głowy i zapewnić gościom całą masę różnych przebrań, nakryć głowy czy rekwizytów, począwszy od postaci z kreskówek na postaciach historycznych kończąc.

Równie dobrym pomysłem jest zapewnienie przebrań nawiązujących do stylu czy motywu przewodniego wesela. Organizujecie wesele w stylu morskim? Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby goście mogli wskoczyć w strój piratów czy marynarzy. Impreza będzie stylizowana na lata 20–te? Niech goście także poczują klimat bohemy artystycznej i wystylizują się do zdjęć.

Dodatkowa rozrywka

Szalona Budka jest idealną atrakcją, ponieważ nie zakłóca przebiegu wesela. Zazwyczaj usytuowana jest w cichym miejscu, przez co pozwala gościom bawić się zawsze wtedy, kiedy mają na to ochotę. Nie przeszkadza również tym, którzy od zabawy przed obiektywem wolą tę na parkiecie.

Zapytajcie swojego fotografa, czy może zorganizować na waszym weselu szaloną budkę. Jeśli nie, to poszukajcie takiego, który ma tę atrakcję w swojej ofercie.

Źródło: Perfect Moments

Zobacz więcej na temat zabaw weselnych!
5 hitowych zabaw weselnych - one nigdy się nie znudzą!
Jak zapewnić opiekę i zabawę dzieciom na weselu?
Lampiony szczęścia na weselu - jak zorganizować ich pokaz?

Tagi: wesele, zabawy

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA