Błędy, które pary młode często popełniają przy organizacji ślubu

W dniu ślubu wszystko powinno być dopięte na ostatni guzik. Czasem zdarza się jednak zapomnieć o mniej lub bardziej istotnych szczegółach. O czym zapominają pary młode?
Urszula Wilczkowska / 22.08.2019 14:19

Czy przy organizacji ślubu można zapomnieć o... obrączkach? Jak się okazuje, tak! W ferworze przygotowań parom młodym zdarza się pominąć nawet te najważniejsze sprawy jak dekoracje czy buty pasujące do sukni ślubnej. Izabela Janachowska, która po własnym ślubie odkryła w sobie powołanie do pomocy młodym parom w opałach radzi, jak ustrzec się poważnych wpadek.

Jakie błędy popełniają pary młode?

Jak się okazuje, pary przy organizacji ślubu potrafią popełnić błędy w absolutnie każdym aspekcie przygotowań. Które są najczęstsze? Według Izabeli Janachowskiej panny młode stanowczo zbyt często zapominają o tym, że wybór butów jest równie ważny co wybór sukni ślubnej. A nawet i ważniejszy, ponieważ to od ich wysokości powinna być zależna długość twojej ślubnej kreacji!

Równie często młodzi zapominają o dekoracjach - nie tylko sali, ale też i kościoła, jeśli biorą ślub kościelny. Często wynika to z zapominalstwa, ale często też z chęci zrezygnowania z dodatkowych wydatków. Piękna dekoracja sali weselnej nie musi jednak wiele kosztować, a do tego możecie wykonać ją samodzielnie!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Wedding Dream (@weddingdreamcom)

Wedding plannerka podzieliła się też największymi wpadkami, które zaliczyli młodzi występujący w jej programie. Okazało się, że niektórzy zapomnieli kupić obrączek, wynająć auto, a nawet... kupić suknię ślubną!

Tancerka i wedding plannerka pokochała pomagać parom w przygotowaniach do ślubu. Do niedawna jej działalność opierała się na prowadzeniu programów telewizyjnych o ślubnej tematyce, jednak ostatnio poszła o krok dalej i stworzyła portal Wedding Dream, w którym przyszłe małżeństwa mogą zasięgnąć porady, szukać inspiracji oraz metod planowania ceremonii.

Jaką radę ma Izabela Janachowska? Aby uniknąć wpadek (i tych małych, i całkiem poważnych) najlepiej sięgnąć po pomoc profesjonalisty. Wedding planner pomoże ci zadbać o każdy szczegół, dzięki czemu twój ważny dzień będzie naprawdę wyjątkowy.

Zobacz też:
Modna suknia ślubna, która nie kosztuje fortuny? Znalazłyśmy 10 modeli dostępnych w Polsce
Suknia ślubna Zofii Zborowskiej robi naprawdę piorunujące wrażenie! Kto ją zaprojektował?

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA