barman na weselu.jpg fot. Adobe Stock

Barman na weselu – warto wybrać tego typu usługę, czy nie? Przekonaj się!

Potrzebujesz nowoczesnego akcentu na weselu? Pomyśl o zatrudnieniu barmana na tą wyjątkową noc! To świetna opcja, jeśli wśród gości przeważają młodzi ludzie.
Wioletta Górecka / 01.07.2019 13:23
barman na weselu.jpg fot. Adobe Stock

Planujesz wyjątkowe, nowoczesne wesele, pełne swobody i zabawy? Pomyśl o wynajęciu profesjonalnego barmana. Ta opcja staje się coraz bardziej popularna i świetnie wpisuje się w konwencję nowoczesnych przyjęć. Gwarantujemy sukces, jeśli chcesz zaskoczyć gości czymś naprawdę oryginalnym!

Barman na weselu – nowoczesność i swoboda

Wiele młodych par stawia współcześnie na atrakcje na swoim weselu, które przełamują rutynę klasycznej zabawy. Fotobudka, występ artystyczny, a także kącik barmański – to najczęściej wybierane atrakcje.

Wynajęcie barmana wydaje się mieć same zalety, szczególnie, jeśli wśród gości przeważają młode osoby. Taki element wesela wprowadza imprezowy nastrój i swobodę. Spotkania przy takim barze pomogą przełamać lody pomiędzy tymi gośćmi, którzy nie znali się przed weselem. Barmańskie triki i sztuczki wzbudzą zainteresowanie i rozgrzeją towarzystwo do dalszej zabawy.

Szukasz nowych butów i nie chcesz przepłacać? Sprawdź oferty na stronie Eastend kupony rabatowe

5 niedrogich, ale świetnych atrakcji weselnych! Rozbawią każdego gościa!

Dlaczego jeszcze warto zatrudnić barmana na wesele?

Po pierwsze, kącik barmański na weselu to atrakcja sama w sobie. Po drugie – kolorowe drinki to doskonała alternatywa dla czystej wódki, którą przecież nie każdy lubi.

Po trzecie – choć nie jest to oczywiste w pierwszej chwili, to także świetna opcja dla dzieci! Mowa oczywiście o bezalkoholowych wariantach drinków. Praca barmana i tworzone przez niego piękne, kolorowe drinki, to nie lada atrakcja dla najmłodszych!

Kolejna kwestia to… oszczędność. Koszt wynajęcia barmana to zazwyczaj około 1,5 tys złotych. Cena zależy oczywiście od zasobów barku i ilości godzin pracy barmana. To mniej, niż przyszłoby wam zapłacić za alkohole i napoje zamawiane hurtowo na salę weselną.

Więcej o organizacji ślubu i wesela:
Ile naprawdę kosztuje ślub i wesele na 100 osób? Policzyłyśmy!
Dekoracje kościoła na ślub - kilka inspiracji! (zdjęcia)

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/15.03.2019 13:55
Cześć! Ja również 3 lata temu miałam barmana na weselu i naprawdę polecam z całego serca! Dużo moich gości piło drinki, szczególnie kobiety. Były także drinki bezalkoholowe dla dzieci oraz dla tych którzy prowadzili samochód itd. Jednak nie tak dawno zauważyłam atrakcję na weselu jeszcze jakiej kiedyś nie było. Byłam niedawno u koleżanki na weselu, gdzie stał Automatyczny Drink Bar Jest to nowość (chyba od roku na rynku). Goście byli zadowoleni, drinki smaczne. Menu zawierało 12 drinków, co prawda maszyna nie wymyśli w trakcie wesele nowych drinków ani nie zaproponuje czegoś nowego ale wybór był wystarczający. Maszyna na pewno nie zastąpi w pełni barmana, ale jest to na pewno alternatywa warta uwagi.