3 oryginalne pomysły na wieczór panieński - warto wypróbować!

Musisz przygotować wieczór panieński, ale nie masz pomysłu? Chciałabyś, żeby to była oryginalna impreza, inna niż wszystkie, na których byłaś do tej pory? Podajemy 3 oryginalne pomysły na organizację wieczoru panieńskiego. Może cię zainspirują!
Katarzyna Krajewska / 23.09.2018 20:02

Wieczór panieński nie musi być imprezą, na której będzie się wykonywać mało śmieszne zadania wylosowane z balonów o dziwacznych kształtach, tańczyć w otoczeniu półnagich panów i jeździć po mieście różową limuzyną. Można zorganizować bardziej oryginalny wieczór panieński, na którym wszystkie dziewczyny będą się świetnie bawić i zapamiętają go do końca życia!

Najlepiej dopasować wieczór panieński do upodobań przyszłej panny młodej i zrobić jej niespodziankę. Oto kilka oryginalnych pomysłów!

Wieczór panieński z adrenaliną

Jeśli przyszła panna młoda jest wielbicielką ekstremalnych atrakcji, można zorganizować skok na bugee albo ze spadochronem. To, co przeżyjecie, trudno będzie zapomnieć do końca życia. Alternatywą może być wyjście na paintball albo gokarty. Jeśli macie możliwość wsiąść w samochód i wybrać się do parku rozrywki z prawdziwego zdarzenia, z pewnością tego nie pożałujecie. Emocje gwarantowane!

Porwanie przyszłej panny młodej

Porwanie panny młodej można zorganizować na różne sposoby. My proponujemy weekend w wymarzonej europejskiej stolicy. Wcześniejsze zaplanowanie kosztów, rezerwacja autokaru z dużym wyprzedzeniem oraz znalezienie niedrogiego motelu pod miastem na jeden nocleg, może okazać się tańsze niż myślisz. Tam już sama możesz zadecydować o atrakcjach – czy ma to być np. wjazd na Wieżę Eiffla w Paryżu, zwiedzanie miasta i zakupy czy poznawanie tradycyjnych potraw, a wieczorem dyskoteka. Musisz wziąć pod uwagę, że taki spontaniczny wyjazd może się już nigdy nie powtórzyć. Pamiętaj tylko, żeby wcześniej poprosić przyszłą pannę młodą i jej koleżanki o zarezerwowanie jednego weekendu.

Wieczór panieński - 5 pomysłów

Wieczór panieński w szkole tańca

Jeśli przyszła panna młoda kocha taniec, możesz zamówić prywatną lekcję (np. dwugodzinną), na której z pewnością wszystkie będziecie się dobrze bawić. Warto postawić na naukę szybkiego układu. Gwarantujemy, że nie zabraknie śmiechu i zabawnych sytuacji, a dodatkowo spalicie trochę kalorii. Alternatywą dla tradycyjnej lekcji może być nauka pole dance, czyli zmysłowego tańca na rurze łączącego w sobie elementy gimnastyki, akrobatyki i tańca.

4 najlepsze pomysły na wieczór panieński zimą

Prawie każdy pomysł na organizację wieczoru panieńskiego jest dobry. Najważniejsze, żeby przyszła panna młoda się w tym dobrze odnalazła. Organizowanie zadań, które będą się wiązać z zaczepianiem obcych ludzi, może być dla nieśmiałej przyszłej panny młodej bardziej stresujące niż zabawne. Natomiast wieczór w spa dla dziewczyny szalonej i pełnej energii, która lubi spędzać aktywnie czas, może okazać się nudny. Pomysłów na to, jak zorganizować idealny wieczór panieński jest mnóstwo - wybierz te najbardziej pasujące do temperamentu i upodobań panny młodej. To ona jest najważniejsza!

Zobacz także:
Wieczór panieński na spokojnie - wizyta w SPA! Jak go zorganizować?
Takiego tortu aż szkoda zjeść! Oto najoryginalniejsze torty na wieczór panieński! 
Ile wiesz o swoim narzeczonym? Test na wieczór panieński!