Paznokcie ślubne

Klasyczne, różowe, niebieskie czy w stylu księżniczki?

Wybór odpowiedniej stylizacji paznokci na ślub jest tak samo ważny jak wybór butów, kwiatów, czy sukni ślubnej. W końcu to na twój serdeczny palec twój przyszły mąż włoży najważniejszą biżuterię w twoim życiu.

Zobacz, jaki rodzaj manicure ślubnego jest hitem tego sezonu

Zobacz, jaki ślubny manicure będzie modny w 2017 roku

  • Klasyczny manicure ślubny - ombre lub francuski manicure to prawdziwy hit. Sprawdzi się w przypadku niemal każdej ślubnej stylizacji, szczególnie w połączeniu z prostą, białą kreacją.
  • Różowy manicure ślubny - różowe paznokcie, ozdobione kamieniami lub piękną syrenką to hit ostatnich lat, który będzie must-havem również w 2017 roku. Jeśli zdecydowałaś się na różowe dodatki (kwiaty, buty lub biżuterię) to różowe paznokcie na ślub będą idealną opcją. 
  • Niebieski manicure ślubny -  kobalty i błękity będą królowały w modzie ślubnej. Idealnie pasują do niebieskich butów lub dekoracji sali weselnej. 
  • Manicure ślubny à la księżniczka - do sukni ślubnej w fasonie princessa będzie pasował jasny manicure. Wystarczą białe lub beżowe paznokcie oraz jeden pięknie ozdobiony pyłkiem lub kamieniami. 
Tagi: 

Redakcja poleca

REKLAMA