POLECAMY

Kosmetyczny niezbędnik każdej Panny Młodej

Co powinno się w nim znaleźć?

Sezon ślubów i wesel uważamy za otwarty! Panny Młode do tego wyjątkowego dnia przygotowują się już wiele miesięcy wcześniej, wykorzystując niezliczoną ilość kosmetyków. Jednak w dniu ślubu również warto mieć przy sobie podręczną kosmetyczkę, w której znajdą się kosmetyki pozwalające na korekty makijażu w czasie wesela.

Kosmetyczny niezbędnik Panny Młodej

Specjalnie dla was przygotowałyśmy aż 5 kosmetycznych niezbędników dla każdej Panny Młodej - romantyczki, elegantki, fashionistki, ekscentryczki i fanki eko. Znajdziecie w nich głównie kosmetyki kolorowe, dzięki którym będziecie mogły wykonać, poprawki makijażu w czasie uroczystości lub wykonać go samodzielnie. Gwarantujemy, że wzrok wszystkich zebranych gości będzie skierowany jedynie na was!

Pojawiło się również kilka propozycji dzięki, którym poczujesz się wyjątkowo dużo wcześniej - żel pod prysznic o zapachu piwonii, mleczko do ciała o zapachu lilii wodnej, serum do twarzy czy antycellulitowe masło do ciała. Dzięki tym kosmetykom będziesz czuła się pewnie i kobieco od samego rana! Znalazłyście już swój ulubiony zestaw?

Więcej kosmetycznych hitów:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/3 lata temu
dla numerem jeden jest róż od Bourjois, przyda się każdej pannie młodej jestem o tym przekonana