POLECAMY

Ból podbrzusza i brązowy śluz

Miesiąc temu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne i 28.09.2011 miałam dostać okres ale go nie dostałam. Zrobiłam test ciążowy ale wyszedł negatywny.

Ból podbrzusza i brązowy śluz

Miesiąc temu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne i 28.09.2011 miałam dostać okres ale go nie dostałam. Zrobiłam test ciążowy ale wyszedł negatywny. Ale okresu nadal nie dostałam mam tylko bóle podbrzusza i bolą mnie jajniki. O5.10.2011 trochę się nadźwigałam to poleciał brązowy śluz. Myślałam, że to okres ale tylko trochę mi poleciało i przestało. Proszę mi pomóc bo nie wiem co to może być. Czy mogę być w ciąży a test nie wykazał?

Agnieszka

Brązowe plamienia często są wynikiem zaburzeń hormonalnych. Nierzadko brunatne plamienie poprzedza wystąpienie miesiączki. Jeśli test był wykonany w odpowiednim czasie tzn. po 15-17 dniach od momentu współżycia to powinien wykazać ciążę- gdyba takowa była. Czasami po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych pierwsze cykle są nieregularne. Jednak gdyby miesiączka nadal się nie pojawiła należy udać się do ginekologa. Nierzadko konieczne jest zastosowanie Luteiny.

Pozdrawiam serdecznie

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)