obiad fot. Adobe Stock

Jak gotować wielofunkcyjnie za pomocą jednego garnka? Sprawdź produkt Obsidian marki Zwieger!

Męczy cię zmywanie tony naczyń po przygotowaniu obiadu? Czas na nowoczesne rozwiązanie, które pozwoli ci zaoszczędzić czas, pieniądze i miejsce w kuchni! Garnki Obsidian marki Zwieger to produkt, który zachwyca nie tylko jakością wykonania!
Sylwia Kazimierczuk / 12.03.2019 10:47
obiad fot. Adobe Stock

Ekonomiczność i nowoczesność wykonania

Garnki Obsidian marki Zwieger zostały zaprojektowane tak, aby za pomocą swojej unikalnej konstrukcji służyły nam jako kilka naczyń kuchennych w jednym.

Jako brytfanna świetnie sprawdzi się podczas pieczenia kurczaka lub innego mięsa w sosie.

Okrągły kształt korzystnie rozłoży ciepło podczas pieczenia ucieranego ciasta - wypiecze się równomiernie i urośnie nie tworząc przypalonych krawędzi.

Czemu nie wykorzystać ich jako patelni? Idealna do podsmażenia steku lub innej porcji mięsa przed zapieczeniem w piekarniku.

Dzięki trzywarstwowej, wzmacnianej ceramicznej powłoce Greblon C3+ potrawa nie przywiera do dna i nie przypala się.

Indukcja nie stanowi problemu

W większości przypadków osoby posiadające kuchenkę indukcyjną borykają się z problemem odpowiedniego dopasowania naczyń. Garnki z linii Obsidian są wykonane w technologii zapewniającej w pełni indukcyjność. Dodatkowo zwiększają wydajność o 40%, dzięki czemu skracają czas pieczenia potrawy.

Garnek Zwieger

Garnek Zwieger Obsidian

Szybkość i skuteczność w każdym calu

Od podsmażenia i duszenia do zapieczenia potrawy w jednym garnku. Sos oraz smak mięsa lub ryby pozostaje w jednym naczyniu i pozwalamy smakowi rozwinąć się, nie tracąc aromatu poprzez wymianę patelni i garnków.

Ta sama sytuacja jest również przy ciastach domowej roboty. Jednym z nich jest ciasto z patelni, które świetnie sprawdzi się nie tylko na przyjęcia dla dzieci, ale starszych łasuchów, który nie chcą zmywać potem tony brudnych naczyń.

Zobacz też:

Sprawdź, jak przygotować chłopski garnek! Idealny na chłodniejsze dni! Dania jednogarnkowe z ziemniakami to doskonały pomysł dla całej rodziny! Sprawdź!