Chcesz odnieść sukces? Oto czynności, których NIE WOLNO ci robić rano

Mają swoje zasady i mocno się ich trzymają. Nie pozwalają sobie na żadne skoki w bok. Zobacz, o co chodzi.
budząca się kobieta fot. Fotolia
Jeśli myślisz, że spełniona kobieta sukcesu to osoba, która od rana do wieczora siedzi przed komputerem, to jesteś w błędzie. Wiele kobiet, które realizują się w pracy, podkreślają, że odnalezienie złotego środka oraz umiejętność oddzielenia kariery od życia prywatnego to prawdziwy klucz do sukcesu. Zobacz, na jakie rzeczy nigdy nie pozwalają sobie kobiety sukcesu. A ty, robisz to rano?

Zobacz, jak wygląda kobieta sukcesu 

"Nie" dla drzemki i setki budzików

Kobieta sukcesu to osoba niezwykle uporządkowana. Świadczy o tym chociaż by jej kalendarz. Spełniona zawodowa kobieta z reguły nie spóźnia się do pracy, czy na umówione spotkanie. Wieczorem nastawia jeden (jeden, nie 20!) budzik. Wstaje od razu, nie pozwala sobie na drzemkę, czy rozleniwienie. Dlaczego? Bo to mogłoby zepsuć jej idealnie zaplanowany dzień.

Śniadanie najważniejszym posiłkiem

Jeśli myślisz, że filmowe sceny pokazujące kobietę sukcesu, której pierwszą czynnością po otwarciu oczu jest wypicie filiżanki mocnego espresso, są prawdziwe, to się mylisz. Z reguły kobiety sukcesu cenią sobie śniadanie, szczególnie te w miłym towarzystwie rodziny lub przyjaciół. Kawę (czasem kilka) piją potem.

To musisz wiedzieć! Poznaj przepis na sukces wg Polek 

Brak pośpiechu

Robienie wszystkiego na ostatnią chwilę nie należy do jej zwyczajów. Kobieta sukcesu skrzętnie planuje każdą chwilę i stara się w 100% realizować swoje zamiary. Jeśli nastawia budzik na 6, to budzi się właśnie o tej porze. Wstaje na tyle wcześnie, aby mieć jeszcze chwilę na śniadanie, makijaż, relaks.

Praca dopiero w pracy

Kobieta pijąca poranną kawę i sprawdzająca firmową skrzynkę mailową to też mit. To nie kobieta sukcesu się tak zachowuje, ale pracoholiczka, która w każdej sekundzie swojego życia myśli o obowiązkach. Kobieta realizująca się zawodowo umie odnaleźć złoty środek. Pracę zaczyna w pracy. Nie w domu, a już na pewno nie wczesnym rankiem.
 
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)