Księżna Meghan i książę Harry wzięli udział w dorocznych wyścigach konnych Royal Ascot. Dla księżnej Sussex był to debiut na jednej z najważniejszych imprez na brytyjskim dworze. Choć księżna prezentowała się bardzo elegancko, wielu dopatrzyło się w jej ubiorze wpadki...

WIDEO

player placeholder

„Śpiewała mi pierwsze kołysanki” - Doda żegna ukochaną osobę. Wzruszający wpis artystki

Gafy księżnej Meghan

Tym razem nie chodzi o odsłonięte ramiona, czy niedostateczną znajomość protokołu. Powodem rzekomej wpadki księżnej Sussex ma być okazjonalna plakietka dla uczestników Royal Ascot. A raczej brak plakietki. Meghan Markle zadecydowała, by nie przypominać tradycyjnej broszki do kreacji. To wielka rzadkość. Jedyną osobą, która nigdy nie nosi identyfikatora jest... królowa Elżbieta II.

Zobacz także:

Dlaczego księżna Meghan zdecydowała się rezygnację z przypinki? Przeczytaj na kolejnych stronach!

Przeczytaj:
Kacper Kuszewski ogłosił odejście z „M jak miłość” i... jest afera!
Agnieszka Chylińska zrobiła sobie nowy tatuaż. Nie uwierzysz, jaką część ciała wytatuowała