Reklama

"Top Model" już za nami. Czas pokaże, kto jest największym zwycięzcą programu. Aktualnie wszystko wskazuje na to, że budzący mieszane uczucia Mateusz Maga nie chce dać o sobie zapomnieć. Już niebawem pojawi się w innym show TVN.

Choć od romansu Mateusza z "Top Model" minęło sporo czasu, a sam model skupia się na karierze w tej branży, to okazuje się, że nie chce obstawiać tylko jednego stolika.
Oficjalnie pojawia się na tak zwanych ściankach, pozuje do zdjęć, ale po cichu... rozwija taneczny biznes!

Mateusz Maga tancerzem?

Początkujący model nie zachwycił ani jury, ani telewidzów wdziękiem czy gracją na wybiegu.
Specyficznej urody mężczyzna miał za to do zaoferowania oryginalność i wyjątkowość.
Okazuje się, że prócz występów przed kamerą, Mateusz chętnie uprawia sport - taniec.

#MAGAnators pomału dochodzę do formy z przed programu Top Model, celowo teraz wykonałem zdjątko w moim pokoju i czapeczce... tak jak kiedyś hehe Myślicie, że lepiej mi w zaroście ?/ #MagaNews: #GROUP: www.facebook.com/groups/MAGAnators #ASK: www.ask.fm/MagaMateusz #TWITTER: www.twitter.com/MateuszMaga www.facebook.com/MateuszMaga #mateuszmaga #maga #topmodelpolska

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Mateusz Maga (@mateuszmaga)

Gru 12, 2014 at 6:25 PST

Co prawda muskulatura modela nie wskazuje na zaawansowany stopień tanecznego wtajemniczenia.
Bardziej zaskakuje fakt, że Maga jawił się jako nieśmiały chłopak, który nieustannie miewał problemy lub popadał w depresyjne stany.
Skąd więc to zainteresowanie energetycznym tańcem?

Q Q niebawem Nowy Rok, nowe wyzwania... i wielkie projekty... o których poinformuje na fb www.facebook.com/MateuszMaga : ) #christmas_time #christmaslove #mateuszmaga #topmodelpolska #magatime #maga

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Mateusz Maga (@mateuszmaga)

Gru 12, 2014 at 11:21 PST

Magteusz Maga wraz z rodziną założył szkołę tańca, która niebawem otworzy się także w Warszawie.
W programie "You can dance" będzie pełnił rolę ambasadora swojej szkoły tańca, która będzie współpracować z finalistami oraz choreografami show.

#VIDEO: my first #videomaga youtube.com LINK: https://www.youtube.com/channel/UCNC2PI4mdEKB4F8P5hBzFpw #mateuszmaga #topmodelpolska @dancecenterofficial #imovie #itunes

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Mateusz Maga (@mateuszmaga)

Gru 12, 2014 at 4:26 PST

Zobacz:

Jurorzy "Top Model" na konferencji
Gwiazdy na finale 4. edycji "Top Model"
Cała prawda o Osi Ugonoh

Reklama
Reklama
Reklama