Reklama

Marta Wierzbicka, mimo że odeszła z serialu Na Wspólnej, w którym od 2005 roku wcielała się w rolę Oli Zimińskiej, wcale nie zrezygnowała z aktorstwa. Podziwiać ją można teraz na deskach warszawskich teatrów, m.in. w Teatrze Komedia podczas spektaklu „Powiedzmy miłość" (ponownie będzie grana już od września tego roku).

Aktorka gra tam u boku Joanny Koroniewskiej. I to właśnie jej koleżanka po fachu dodała fotkę, której fani nie mogli pozostawić bez komentarza.

Marta Wierzbicka z ciążowym brzuszkiem

Joanna Koroniewska na swój instagramowy profil dodała zdjęcie, na którym razem z Martą Wierzbicką siedzą na podłodze garderoby w warszawskim teatrze Komedia. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że Marta ma... ogromny ciążowy brzuch.

Oczywiście, to tylko charakteryzacja do teatralnej roli, ale fani już zdążyli skomentować wizerunek aktorki.

Do twarzy ci z takim brzuszkiem
- możemy przeczytać pod zdjęciem.

Fajny ten brzusio, żeby tak w realu było możliwe
- skomentowała jedna z fanek.

Fani zachwycają się również szczupłymi i długimi nogami obu aktorek i tym, że Marta Wierzbicka w spiętych włosach i czerwonej szmince bardzo przypomina im... Taylor Swift.

W pierwszej chwili myślę, jakim cudem Joanna Koroniewska siedzi kolo Taylor Swift? Jaka podobna Marta Wierzbicka jest do niej na tym zdjęciu!!!

Koroniewska tym zdjęciem zachęca do obejrzenia kolejnego odcinka z cyklu „Domówka u Dowborów" właśnie z udziałem Wierzbickiej.

Więcej o gwiazdach:
Synek Majdanów miał się nazywać zupełnie inaczej...
Maja Hyży zdradziła, że źle się czuje po porodzie

Reklama
Reklama
Reklama