Rezczy, które musisz mieć ze sobą w podróży - Gadżety na wyjazd - Urlopowy niezbędnik

Sprawdź, czy te drobiazgi znajdują się na twojej wyjazdowej liście
Joanna Mroczkowska / 20.04.2018 05:45

O czym nie zapomnieć przy pakowaniu?

Podróżuję dosyć często i nadal nie doszłam do mistrzostwa w pakowaniu. Wciąż zdarza mi się o czymś zapomnieć lub po fakcie zdaję sobie sprawę z tego, że mogłam to "coś" ze sobą zabrać. Mimo wszystko, z wyjazdu na wyjazd jest coraz lepiej. Dlatego dla początkujących, ale nie tylko, podróżników stworzyłam listę kilku rzeczy, która może uratować nie jedną sytuację.

Moje wskazówki można podzielić na dwie kategorie - obowiązek i fanaberia. Obowiązkowo powiem polecam zabrać ze sobą podstawowe lekarstwa, takie jak chociażby tabletki przeciwbólowe lub te na rozstroje żołądka. Fanaberią zaś jest przenośny głośniczek. Gwarantuję jednak, że tego typu gadżet może uratować wiele wieczorów.

Jak sprawnie zaaranżować walizkę? 6 prostych zasad

niezbędnik w podróży
1. żele antybakteryjne Bath & Body Works, ok. 12,99 zł, 2. Antybutelka, ok. 19 zł, 3. powerbank ISY, ok. 39 zł /Saturn.pl, 4. plastry Compeed, cena ok. 17 zł - kolaż Polki.pl

Na każdym wyjeździe warto mieć ze sobą żel antybakteryjny lub chusteczki dezynfekujące. Niezależnie, czy podróżujecie z dziećmi, czy bez. Oprócz tego plastry! Zarówno te specjalistyczne na odciski, jak i na skaleczenie. Ważne, by mieć je np. w portfelu. Nie zajmują dużo miejsca a mogą uratować wycieczkę.

Jak zorganizować wakacje na własną rękę?

Co jeszcze warto ze sobą zabrać na wyjazd? Oczywiście zewnętrzną baterię! W czasach kiedy smartfony rozładowują się co 5 minut warto mieć powerbank, który pozwoli nam fotografować lub nagrywać "wspomnienia" przez cały czas.

Co powinno znaleźć się w wakacyjnym bagażu?

Polecam również zaopatrzyć się w wygodną butelkę, którą możemy w każdym momencie zwinąć i wsadzić do kieszeni. Podobnie jak pokrowiec wodoodporny na telefon czy aparat. Dla bardziej wprawionych podróżników polecam również gumową torbę, która po zamknięciu unosi się na wodzie jak boja. Bardzo praktyczny gadżet!

Zajrzyjcie do naszej galerii i sprawdźcie mój niezbędnik. Może o czymś zapomniałam? Z chęcią przetestuję wasze pomysły!

Tagi: wakacje