Płyta 2/2 Patryka Kumóra

06.03.2015 13:03

10 marca szykuje się prawdziwe trzęsienie ziemi, które poruszy polskim rynkiem muzycznym. Na ten właśnie dzień zaplanowana jest premiera drugiego, studyjnego albumu Patryka Kumóra pt. „2/2”.

Po zeszłorocznej nominacji do Eska Music Awards, występie na Festiwalu Top Trendy i zagraniu dziesiątek koncertów Patryk Kumór nagrał album, który powstał w Wielkiej Brytanii, Australii, Szwecji, Niemczech oraz Polsce. To 14 całkowicie nowych kompozycji, które nie były nigdy wcześniej publikowane.

Płyta 2/2 Patryka Kumóra

Patryk Kumór jest współautorem wszystkich piosenek. Na krążku, poza Patrykiem, znajdziecie m.in. duet z Rudą z zespołu Red Lips, niezapomniane brzmienie gitary Grzegorza Skawińskiego, duet z brytyjską wokalistką Emmą Stakes oraz utwór skomponowany przez Marcina Pawłowskiego „Pawbeats”.

Jeszcze kilka dni i '2/2' ujrzy światło dzienne. Płyta, którą tworzyłem z wielkim zaangażowaniem, ale też płyta, przy której tworzeniu przeżyłem najlepsze i najgorsze chwile w swoim życiu. Jedno jest pewne... włożyłem w nią 120% więcej niż sądziłem że mogę, dlatego powiem dzisiaj jedno, zawsze mówiłem Wam, ze nie możecie się poddawać pamiętacie?? Dzisiaj kolejny raz udowodniłem sobie, że warto walczyć i nie poddałem się do samego końca ani życiu ani sobie ani naciskowi złych ludzi... Jestem tutaj a '2/2' jest moim pamiętnikiem.

– podsumowuje Patryk

Zobacz też:

Materiały prasowe