Magdalena Pociecha chce dzięki "Idolowi" przerwać złą passę. Śpiewa jak marzenie

Przyszła, zaśpiewała, oczarowała jury "Idola". Magdalena Pociecha próbuje swych sił w programie talent show, by zmienić swoje życie!
Edyta Liebert / 08.03.2017 09:53

Program "Idol" okazuje się być kuźnią talentów z prawdziwego zdarzenia. Pisałyśmy i Carolinie Mrugale, która wbiła w fotel jury, wykonując sztandarowy kawałek "Cicho" Ewy Farnej. Teraz Magdalena Pociecha ma szansę na bycie faworytką - przynajmniej tego odcinka.

W Dzień Kobiet, czwartym odcinku "Idola", zobaczymy absolwentkę Łódzkiej Szkoły Filmowej, Magdalenę Pociechę. Znamy ją z mnij lub bardziej wyróżniających się ról aktorskich: występowała w "Big Love", w serialu "Befler" czy "M jak Miłość". Z pewnością dużym wyzwaniem i dumą zarazem, była dla niej rola w "Ostatniej rodzinie". Młoda aktorka postanowiła zmienić coś w swoim życiu - udała się do talent show.

"Idol" powrócił po 12 latach. Czy wróci jego dawny blask?

Przedstawiając się nadmieniła, że ma teraz "czas życiowo słaby", czym przykuła uwagę jury. Przez chwilę mówiła o tym, że wie że jest w górnej granicy wiekowej, a casting jest jej ostatnią szansą: teraz albo nigdy. Chciała sprawdzić swoje umiejętności wokalne i zaistnieć na scenie muzycznej. Posłuchajcie jej wykonania! Cały odcinek będzie mieć premierę w środę o 20:00 w Polsacie.

Ewa Farna ucięła komentarze na temat jej wyglądu: "Lubię swoją d..."

Redakcja poleca

REKLAMA