Koncerty warszawa fot. Fotolia

Koncerty styczeń 2014

Specjalnie dla Was wybrałyśmy trzy koncerty, na które możesz wybrać się ze swoimi przyjaciółkami!
Joanna Szczepaniak / 02.01.2014 12:22
Koncerty warszawa fot. Fotolia

W zimowym okresie z reguły mamy więcej wolnego czasu. Lubimy siedzieć w domach, ale czasem warto wyskoczyć na ciekawe wydarzenie kulturalne. Przejrzałyśmy ofertę koncertową na styczeń 2014 i specjalnie dla Was wybrałyśmy trzy kobiece propozycje! Wykonawcami są artyści z Polski.

Andrzej Piaseczny

Magiczny i nastrojowy koncert promujący płytę "Zimowe piosenki" z muzyką Seweryna Krajewskiego. Ten album to magia Świąt uchwycona w pięknych, chwytliwych melodiach napisanych przez najlepszego polskiego kompozytora. Atmosfera ciepłych, po ludzku prostych, ale mądrych życiowym doświadczeniem tekstów "Piaska". Muzyka, jaką będziecie mogły usłyszeć zapiera dech w piersi. Delikatne, pełne brzmienia instrumentów akustycznych wprowadzą wyjątkową atmosferę. Najbliższy koncert odbędzie się 25 stycznia 2014 w Rybniku i 27 stycznia 2014 w Łodzi.

Ania Rusowicz

Ania jest córką słynnej w latach 60-tych Ady Rusowicz. Jej najnowsza płyta "Genesis" została wydana w 2013 roku. Wokalistka prawie od początku została nagradzana za swoje artystyczne dokonania. Podczas gali Fryderyk 2012, Ania została uhonorowana aż czterema statuetkami w kategoriach: Wokalistka Roku, Płyta Roku Pop, Produkcja Muzyczna Roku oraz Debiut Roku. Jest obecnie jedyną polską wokalistką, śpiewającą prawdziwy big-bit. Najbliższy koncert odbędzie się 17 stycznia 2014 we Wrocławiu.

Dawid Posiadło

Artysta jest jednym z najciekawszych i najbardziej oczekiwanych debiutów w Polsce. Głos, który od pierwszych dźwięków intryguje i nie daje o sobie zapomnieć. Jego debiutancka płyta pt. „Comfort and Happiness” ukazała się na rynku 28 maja i już 3 dni po premierze wyprzedano w sklepach pierwszy jej nakład. Na swojej debiutanckiej płycie nie tylko daje popis swoich możliwości wokalnych, ale także dowodzi, jak znakomicie radzi sobie w roli kompozytora i tekściarza. Najbliższy koncert odbędzie się 23 stycznia 2014 w Warszawie.

Najciekawsze premiery kulturalne:

"Porachunki" - przewrotna komedia z Robertem De Niro
Na co warto iść do kina - 3 ciekawe premiery filmowe
"U niej w domu" - premiera filmu na DVD