Promocja na książki w Biedronce

Wybrałyśmy 5 tytułów, za które łącznie zapłacisz mniej, niż 50 zł!
Edyta Liebert / 07.07.2017 12:37

Miłośników dobrej literatury może ucieszyć fakt, że światowe bestsellery,  także dobre polskie kryminały, są do kupienia w kieszonkowym formacie i niskiej cenie w Biedronce. Dyskont otworzył się dla czytelników i stawia na jakość za przystępną cenę. Nie ma mowy o przepłaceniu!

Wnętrzarski hit za 12 zł?! Biedronka przeceniła hitowy produkt

Bestsellery książkowe kupisz po 9,99 zł

Zamiast słodkich napojów, czipsów czy niezdrowych przekąsek, klient Biedronki może zaopatrzyć się w dobrą literaturę w podobnej cenie. Kupno książki kiedyś kojarzyło się z luksusem - Biedronka pokazała, że nie musi tak być. Spośród kilkunastu tytułów wybrałyśmy pięć szczególnie wartych uwagi książek. I to w formacie idealnym do spakowania na wakacje!

5 książek z Biedronki, które polecamy

Nie zabrakło w naszym zestawieniu książkowego patriotyzmu (wiwat, Katarzyna Bonda!), klasyki literatury ("Cień wiatru") czy soczystego kryminału (Alex Kava).

Od 3 lipca książki są w ofercie dyskontu. Szukajcie ich wytrwale, bo nie w każdej Biedronce oferta jest kompletna. I, co nas cieszy, książki wyprzedają się bardzo szybko! Jesteście ciekawe naszych wyborów? Zajrzyjcie do galerii!

Polacy zaspamowali się fałszywymi voucherami do Lidla!

Redakcja poleca

REKLAMA