Ewa Chodakowska i jej książka "Myślnik. Twój codzienny motywator"

To pierwsza taka publikacja Ewy Chodakowskiej!
Edyta Liebert / 20.05.2016 13:51

Ewa Chodakowska to najbardziej znana polska trenerka fitness i trenerka personalna. Znacie ją doskonale! Teraz wydała książkę, która pomoże rozwiązać największy problem - brak motywacji.

Zwolenniczka holistycznego podejścia do aktywności fizycznej, przeciwniczka drakońskich diet i obsesyjnej kontroli wagi ciała. Autorka zestawów ćwiczeń, które przyczyniły się do zmiany życia wielu Polek. Znana z programów telewizyjnych, takich jak "Dzień dobry TVN", czy "Pytanie na śniadanie". Jej książki: "Zmień swoje życie z Ewą Chodakowską" i "Przepis na sukces Ewy Chodakowskiej" stały się bestsellerami. Przyszła kolej na kolejną, wyjątkową pozycję.

"Myślnik. Twój codzienny motywator"

Myślisz, że nie udźwigniesz ciężaru zmiany? Z myślnikiem Ewy Chodakowskiej przestaniesz się zastanawiać i zaczniesz działać. Myślnik jest zbiorem pozytywnych przemyśleń, uniwersalnych rad oraz zadań do wykonania, które pomogą Ci nie tylko zrzucić zbędne kilogramy ale motywują do zmiany życia na wielu płaszczyznach. Książka  które zmotywuje każdego czytelnika do działania. Ewa Chodakowska w prosty, czasami zabawny sposób pokazuje jak krok po kroku wejść na ścieżkę sukcesu.

Książka jest dostępna w dobrych księgarniach internetowych oraz na Bebio.pl.

Tekst na podstawie materiałów prasowych Edipresse Książki

Zobacz:

Polecamy audiobooki Hit! Kolorowanki dla dorosłych

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)