Książki sensacyjne - 16 nowych powieści

Lubisz tajemnice, zagadki, historie kryminalne? Te książki na pewno cię nie zawiodą!
Milena Oszczepalińska / 12.11.2014 11:23
Nie wszystkie z nas uwielbiają romantyczne książki o miłości. Nie każda lubi się wzruszać albo śledzić historie zakochanych bohaterów powieści. Są wśród nas też takie Polki, które kochają dreszczyk emocji. Właśnie dla tych z was przygotowałyśmy zestaw 16 nowości wydawniczych, wśród których znajdziecie absolutne hity miesiąca!

Książki sensacyjne listopada

Za oknem pogoda w kratkę, ale nie marnuj żadnej chwili! Kiedy jest cieplej - weź książkę do parku, a w chłodne, szare wieczory rozgrzej się gorącą atmosferą dobrego kryminału.

Niesamowite, sensacyjne historie z pewnością podniosą poziom adrenaliny w organizmie. Niewykluczone, że żaden ciepły koc czy sweter nie będzie ci już w ogóle potrzebny.

Doskonałe powieści cenionych pisarzy

Przygotowany przez nas zbiór książek sensacyjnych to nie tylko ciekawe fabuły, lecz także wyśmienite pióra autorskie. Wielbicielkom tego gatunku z pewnością przypadną do gustu. Jeśli nie masz jeszcze w swojej biblioteczce "Ludzi nienawiści" Krzysztofa Zajasa albo "Nieproszonego gościa" autorstwa Charlotte Link, koniecznie wybierz się do księgarni.

Najpierw jednak sprawdź wszystkie nowości sensacyjne, które polecają Polki.pl

Zobacz też:

Redakcja poleca

REKLAMA