Happy detoks - poradnik Kasi Bem fot. Materiały prasowe

Happy detoks - poradnik Kasi Bem

Przewodnik dla zdrowia nowoczesnych kobiet jest już s sklepach!
Milena Oszczepalińska / 23.04.2015 06:50
Happy detoks - poradnik Kasi Bem fot. Materiały prasowe
Kasia Bem, nauczycielka jogi i medytacji, postanowiła podzielić się z Polkami swoimi sposobami na oczyszczenie ciała, umysłu i emocji. Stworzyła przewodnik dla nowoczesnych kobiet, które świadomie podchodzą do kwestii zdrowia i odżywiania i chcą odpowiedzialnie zadbać o swój organizm. Książka wzbogacona jest o treści interaktywne. Poradnik "Happy detoks" jest już dostępny w sprzedaży!

Jakie porady znajdziemy w przewodniku "Happy detoks"?

Książka „Happy Detoks” to inspirujące i motywujące do zmiany nawyków kompendium wiedzy o zrównoważonym stylu życia i zdrowym odżywianiu, które czyta się jednym tchem. Czytelniczki znajdą w niej min. opis żywności, która leczy i odwraca procesy starzenia.

10 – dniowa dieta oczyszczająca Happy Detoks oparta jest na produktach, które przywracają w organizmie najkorzystniejszy wskaźnik pH. Różnorodne pomysły na zaskakująco proste przepisy - w książce jest ich około 50 - z powszechnie dostępnych produktów będą inspiracją dla wszystkich tych, którzy zamiast stosowania tzw. diety cud, chcą nauczyć się holistycznego podejścia do żywienia, które zaowocuje poczuciem harmonii, spokoju i równowagi.

Propozycje na detoks od Kasi Bem

Autorka proponuje nie tylko przepisy na zielone koktajle i bezmięsne posiłki bez cukru oraz glutenu, bogate w minerały i składniki odżywcze, ale także przepis na oczyszczenia ciała, umysłu i ducha. Czytelnik znajdzie w książce narzędzia czerpiące z jogi, takie jak proste zestawy asan, prawidłowy oddech, medytacje i dostosowała je do wymogów współczesnego świata, tak aby łatwo można je było włączyć do codziennego napiętego planu dnia. 

10 – dniowy Program Happy Detoks

Podstawowy program oczyszczający Happy Detoks trwa 10 dni: 3 dni faza eliminacyjna, 4 dni faza Happy Dieta pH w tym 1 dzień monodiety, 3 dni faza wyjścia. W zasadniczej fazie programu Happy Detoks, 4 dniowej Happy Diecie pH, jemy pokarmy maksymalnie alkalizujące krew, tkanki, komórki i organy oraz dostarczające wszelkich składników odżywczych niezbędnych do przeprowadzenia oczyszczania. Są to przede wszystkim zielone warzywa liściaste (jarmuż, szpinak, zioła), owoce cytrusowe, jabłka, kasza jaglaną, migdały, spirulina. Podczas jednego dnia monodiety, przez cały dzień pijemy wywar warzywny przygotowany z ekologicznych warzyw korzeniowych.

Autorka codziennie zaleca co najmniej 30 minut jogi, oddechu i medytacji jako narzędzia wspierające i łagodzące proces oczyszczania organizmu. Proponuje łatwe techniki oddechowe, w tym zestaw oddechów poprawiających trawienie, krótkie sekwencje pozycji jogi, które oddziałują na konkretne problemy np.: joga na dobry sen, joga detoks, joga relaks, joga na dobrą postawę. Podając proste wskazówki, wprowadza czytelnika do medytacji.

Polecamy również:

Materiały prasowe Edipresse
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)