curvy supermodel fot. screen huffington post

Powstaje program dla... puszystych modelek! Ruszyły castingi

Show "Curvy Supermodel" ma być jednym z hitów jesiennej ramówki Polsatu, ale pod innym szyldem. Kto poprowadzi show?
Edyta Liebert / 31.01.2017 11:49
curvy supermodel fot. screen huffington post

Macie dość "Top Model" i dręczy was widok superszczupłych modelek? Ruszyły właśnie castingi do polskiej edycji programu "Curvy Supermodel", o której mówi się jako o konkurencji dla TVN-owskiego hitu. Wiemy już, że pojawi się jesienią na antenie Polsatu.

Reaktywacja! Program "Idol" wraca na antenę Polsatu!

Telewizja Polsat szykuje polską edycję programu rozrywkowego "Curvy Supermodel" w którym wystąpią panie o pełnych kształtach. Format znalazł widownię w Niemczech (emitowany od października na RTL2). Show "Curvy Supermodel" ma być jednym z hitów wiosennej ramówki Polsatu, a powstaje na licencji firmy Armoza Formats.

Screen Huffington Post

Kobiety w rozmiarze XL - łączcie się!

Zamysł programu jest prosty: w reality-show czteroosobowe jury poszukuje najlepszej, najbardziej obiecującej modelki w rozmiarze XL. Branża modowa zaczęła doceniać kobiety o pełniejszej figurze.

Polsat szuka kobiet od 18 do 28 lat. Warunkiem jest noszenie rozmiaru nie mniejszego niż 42 i minimum 170 cm wzrostu. Uczestniczki show biorą udział w różnego rodzaju konkurencjach i są eliminowane.

Program produkuje firma Rochstar, a pierwszą polską edycję liczącą 10 odcinków pokaże Telewizja Polsat jesienią 2017 r. Przy programie pracuje aktorka Elżbieta Romanowska, ale nie będzie postaci prowadzącego program.

- Ten program nie ma prowadzącego. To jurorzy pełnią kilka ról: są prowadzącymi, są członkami jury, są ekspertami i mentorami. W kolejnych odcinkach będą pojawiać się goście w postaci ekspertów w danych dziedzinach, związanych z tematami odcinków. Przed uczestniczkami zadania aktorskie, sportowe, taneczne i próba swoich sił w reklamie telewizyjnej. Nie zabraknie też takich, które każą im zmierzyć się ze swoimi słabościami czy niezbyt miłymi sytuacjami z przeszłości - informuje Polsat.
 

Co istotne, że show ma zyskać własną nazwę. Będziecie oglądać?

"Milionerzy" wracają do TVN! Od kiedy?