Zwiastun polski "Ciemniejsza strona Greya"

Ponoć "ciemniej" już być nie może. Zobaczcie trailer i oceńcie same!
Edyta Liebert / 14.09.2016 16:08

Producenci serii losów Christiana Greya kują żelazo póki gorące. "Ciemniejsza Strona Greya" (ang. "Fifty Shades Darker") wejdzie do kin 8 lutego 2017 roku, ale polski zwiastun już jest dostępny w sieci. Jak zapowiadają producenci, film ma być jeszcze bardziej kontrowersyjny.

"Ciemniejsza strona Greya" w kinach w lutym

Sequel jest oparty na książce pod tym samym tytułem, czyli 2. części cyklu autorstwa E.L. James. Z założenia film ma być bardziej intrygujący, ale nie bez kiczowatego romantyzmu. Anastasia Steele (Dakota Johnson) i Christian Grey (Jamie Dornan) próbują naprawić swój burzliwy związek nie tylko przez łóżko. W filmie ma być jednak więcej erotycznych scen, niż w poprzedniej. Pikanterii dodaje pojawienie się Kim Basinger, Rity Ory i Bellę Heathcote.

 

Here's the worldwide debut of the #FiftyShadesDarker poster. See the trailer tomorrow.

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Fifty Shades Darker (@fiftyshadesmovie)

Najgorszy film roku, więc gorzej już nie będzie

Film "Pięćdziesiąt twarzy Greya" odniósł ogromny komercyjny sukces, ale nie uzbierał pozytywnych recenzji. W trakcie zdjęć, podczas premier czy konferencji prasowych aż huczało od plotek dotyczących współpracy głównych bohaterów, a także konfliktu między scenarzystką a pisarką.

Żona filmowego Greya nie obejrzała filmu

Film zarobił ponad 570 mln dolarów przy budżecie wynoszącym 40 mln i była bezsprzecznie hitem. Jednak żeby nie było tak słodko, dzieło Taylor-Johnson zdobyło pięć Złotych Malin: dla najgorszego filmu, za scenariusz, dla aktora i aktorki oraz za najgorsze ekranowe dopasowanie bohaterów.

Gwiazdy "Pięćdziesięciu twarzy Greya" są skłócone

Polska premiera "Ciemniejszej strony Greya" przypadnie na 10 lutego 2017 roku. Trzecia część filmu: "Nowe oblicze Greya" do kin wejdzie w lutym 2018 r. Autorka bestsellera, E.L. James, pracuje obecnie nad 5. książką cyklu.

Jamie Dornan przeprosił Dakotę Johnson