Zwiastun "Piękna i Bestia" - oficjalny trailer filmu z Emmą Watson

Już nie możemy się doczekać aktorskiej wersji tej pięknej baśni, którą pamiętamy z dzieciństwa.
Karolina Kalinowska / 15.11.2016 12:45

"Piękna i Bestia" to kolejna bajka z naszego dzieciństwa, której Disney daje nowe życie. Wielkimi krokami zbliża się premiera aktorskiej adaptacji tej klasycznej baśni, która bazuje na niezwykłej animacji z 1991 roku. Do sieci właśnie trafił oficjalny zwiastun tego pięknego filmu.

Będzie nowa "Królewna Śnieżka". Czy Disney zrujnuje nasze wspomnienia z dzieciństwa?

"Piękna i Bestia" w aktorskiej adaptacji

Z reżyserię odpowiada zdobywca Oscara - Bill Condon. W rolę głównych bohaterów opowieści wcielili się młodzi aktorzy: Emma Watson (Harry Potter, Bling Ring, Mój tydzień z Marilyn) i Dan Stevens (Krocząc wśród cieni, Noc w muzeum: Tajemnica grobowca). Celem twórców filmowej adaptacji, jest opowiedzenie na nowo doskonale wszystkim znanej opowieści o magii i miłości. Jest to historia Belli, córki wynalazcy uwięzionego w zamku Bestii. Tak samo, jak w oryginale, dziewczyna postanawia zamieszkać w mrocznej posiadłości, aby zwrócić wolność swojemu ukochanemu tacie. Ku zaskoczeniu wszystkich z czasem między nią a monstrum zamieszkującym zamek zaczyna rodzić się uczucie.

fot: kadr z filmuZ pewnością ucieszą się wszyscy wielbiciele muzyki pochodzącej z animowanej wersji "Pięknej i Bestii". Za ścieżkę dźwiękową, która ma być głównie reinterpretacją starych utworów odpowiada zdobywca 8 Oscarów - Alan Menken.

Ta niezwykła historia trafi do kin już 17 marca 2017 roku.

"Alicja po drugiej stronie lustra" w nowym wydaniu!

Tagi: premiera, film