Collin Farrell - 2 sezon serialu Detektyw HBO fot. ONS.pl

Serial Detektyw sezon 2 z Collnem Farellem i Vince Vaughn premiera

Oglądacie "Detektywa"?
Edyta Liebert / 22.06.2015 10:09
Collin Farrell - 2 sezon serialu Detektyw HBO fot. ONS.pl

To długo wyczekiwany moment! 22 czerwca swoją polską premierę 2 sezon serialu "Detektyw" z Collinem Farrellem i Vince'em Vaughnem.

Dwóch detektywów z Luizjany pracuje nad sprawą kilku morderstw, która sięga 20 lat wstecz. Akcja skupia się na pościgu za mordercą, prowadzonym przez dwóch detektywów (Matthew McConaughey i Woody Harrelson). Znają się już długo, bo aż 17 lat...

 

5 days.

Film zamieszczony przez użytkownika True Detective (@truedetective)

Sezon 1 serialu "Detektywi"

Seria 1 miała swoją premeirę w styczniu 2014 roku. Rustin Cohle (Matthew McConaughey) i Martin Hart (Woody Harrelson) pracowali nad sprawą dziwnych morderstw w Luizjanie w 1995 roku. Akcja 2 sezonu toczy się Kalifornii, gdzie dochodzi do pewnych komplikacji. Wszyscy uczestnicy sprawy uwikłani są w spiski i intrygi. W  rolach głównych występują Colin Farrell, Vince Vaughn, Rachel McAdams i Taylor Kitsch.

Fabuła serialu "Detektyw"

Tym razem akcja toczy się w Kalifornii, gdzie detektywi Ray Velcoro (Colin Farrell) i Frank Semyon (Vince Vaughn) pracują nad tajemniczym morderstwem. W Polsce już 22 czerwca na ekranach pojawi się drugi sezon serialu HBO "Detektyw 2" (True Detective: 2). Tym razem akcja toczy się w Kalifornii, gdzie detektywi Ray Velcoro (Colin Farrell) i Frank Semyon (Vince Vaughn) wspólnie pracują nad tajemniczym morderstwem.

2 sezon serialu "Detektyw" ma 8 odcinków, a więc fani nie będą pocieszeni tym faktem. Amerykańska premiera nastąpi 21 czerwca, a polska - dzień później, bowiem "Detektywi" pojawią się na HBO.

Zobacz: