„Narzeczony na niby” - polecamy ten film

Kadr z filmu Narzeczony na niby fot. Materiały prasowe
Podpowiadamy, że chodzi o komedię romantyczną!
Edyta Liebert / 17.01.2018 15:56
Kadr z filmu Narzeczony na niby fot. Materiały prasowe

„Narzeczony na niby”, czyli nowa polska komedia romantyczna, zdobył pierwsze miejsce w rankingach kinowej popularności. Słyszałyście już o nim? Czytajcie niżej, czemu i w jaki sposób film trafił na podium

Nie jest kontrowersyjny ani obraźliwy, brakuje tam wulgaryzmów, a mimo to Polacy tłumnie chodzą na niego do kina! Nowy film, polska komedia romantyczna „Narzeczony na niby” zdobył pierwsze miejsce w rankingach kinowej popularności - w pierwszy weekend zachwyciła się ponad ćwierć  nim miliona widzów! Podobną frekwencją cieszyły się polskie hity: „Sztuka kochania”, „Planeta singli”, czy „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”.

Umówmy się, że komedii romantycznej niewiele trzeba, by dać widzom radość, jednakże tak dobry wynik oglądalności to nie przypadek. Widzowie wysoko oceniają „Narzeczonego...” za poczucie humoru i aktorstwo na świetnym poziomie.

Polecam każdemu, świetnie się ogląda

Obsada jest fantastyczna. Jak dla mnie idealnie w punkt!

Uśmiałam się do łez, ale i wzruszyłam. Świetny film

Super film. W końcu komedia, która śmieszy i jednocześnie wzrusza.

O czym jest film „Narzeczony na niby”?

Bohaterowie filmu przekonają się, że małe, niewinne kłamstewko może wymknąć się spod kontroli i doprowadzić do totalnej katastrofy. Karina (Julia Kamińska) próbuje z całych sił stworzyć pierwszy (tym razem) szczęśliwy związek. Niestety mężczyzna, któremu oddała swoje serce, wydaje się być bardziej zainteresowany sobą, niż nią. Pewnego dnia, jedno nieprzewidziane zdarzenie i jedno małe kłamstewko zamieni jej uporządkowane życie w prawdziwy emocjonalny rollercoaster. Szybko okaże się też, że każdy z bohaterów ma tak naprawdę coś do ukrycia. Gdy prawda wyjdzie na jaw, wszyscy będą musieli zrobić w końcu porządek w swoich związkach i w swoich sercach.

„Narzeczony na niby” jest sympatycznym filmem na serio

Film tworzy plejada polskich gwiazd. Na ekranie zachwycają Julia Kamińska, Piotr Stramowski, Tomasz Karolak, Piotr Adamczyk, Dorota Kolak, Mikołaj Roznerski, Krzysztof Stelmaszyk, Andrzej Grabowski, Ilona Ostrowska, Ewa Kasprzyk, Janusz Chabior. Główni bohaterowie są wdzięczni, uroczy i trudno oderwać od nich wzrok. To działa na plus!

Więcej o filmach:

6 filmów 2018 roku, o których rozpisują się internauci Kontrowersyjne i... zapadające w pamięć. Oto 9 najlepszych scen seksu w historii kina!