Maraton walentynkowy w Multikino Arkady we Wrocławiu

Zima i śnieg za oknem, a na ekranach kin rozgrzewa nas prawdziwa miłość!
/ 05.02.2010 16:37
Zima i śnieg za oknem, a na ekranach kin rozgrzewa nas prawdziwa miłość!

Multikino Arkady Wrocławskie zaprasza na Nocny Maraton Filmowy tym razem 14 lutego:

ZAKOCHANY MARATON VELVET

Od godziny 22.00 miłośnicy komedii romantycznych
będą mogli zobaczyć następujące filmy: 
- „Przypadkowy mąż”,
- „Walentynki – premierowo!”,
- „Ja Cię kocham, a ty z Nim”.

Przypadkowy mąż - USA, 2008
Dr Emma Hall z zawodu jest znaną i cenioną specjalistką od związków, o bardzo konserwatywnym podejściu do życia i miłości. Właśnie planuje ślub z Richardem Brattonem, gdy odkrywa, że według danych w Urzędzie Stanu Cywilnego jest żoną mężczyzny, którego nigdy nie poznała. Aby anulować ten dziwaczny związek, Emma musi odnaleźć nieznanego męża Patricka. Na rozwiązanie problemu ma zaledwie trzy miesiące, bo tyle czasu dzieli ją od zaplanowanego ślubu.

Walentynki - USA, 2010
Kobieta na emeryturze (Shirley MacLaine), odkrywa, że jej mąż ma długotrwały romans. Jej córka, która jest oficerem w wojsku (Julia Roberts), wyjeżdża z Iraku do Los Angeles. Mężczyzna (Bradley Cooper) lecący z nią tym samym lotem, jest gejem, którego kochankiem jest piłkarz. Właściciel kwiaciarni (Ashton Kutcher) oświadcza się swojej dziewczynie (Jessica Alba). Jednak po oświadczynach zdaje sobie sprawę, że jest zakochany w swojej bliskiej przyjaciółce (Jennifer Garner), która odkrywa, że jej chłopak jest żonaty. Asystentka pracująca w największej agencji talentów w mieście (Anne Hathaway), umawiającą się z asystentem biura pocztowego. Publicystka (Jessica Biel), która ma pecha w miłości i nie ma randki na Walentynki. Życia tych ludzi z Los Angeles przecinają się w dzień świętego Walentego.  

Ja cię kocham, a ty z nim – USA, 2009
Życie wdowca, Dana Burnsa (Carell), jest całkowicie poświęcone wychowaniu trzech niesfornych córek oraz pracy dla lokalnej gazety, w której redaguje rubrykę z poradami dla samotnych rodziców. Aż do chwili, gdy poznaje w księgarni Marie (Binoche). Dan jest oczarowany pierwszym spotkaniem z Marie, ale kolejne jest dla niego niczym kubeł zimnej wody – dowiaduje się, że Marie jest nową dziewczyną jego brata...za okazaniem dowodu zakupu papieru Velvet

Ceny biletów:
normalny – 29 zł
ulgowy – 24 zł (za okazaniem dowodu zakupu papieru Velvet)

Multikino