Mamma Mia! Here We Go Again - kadr z filmu fot. Materiały prasowe

„Mamma Mia! Here We Go Again” już w kinach!

„Mamma Mia! Here We Go Again” to wyczekiwana przez 10 lat kontynuacja poprzedniej części, którą pokochały miliony widzów na całym świecie! To najlepsza wiadomość dla tych, którzy znów chcą tańczyć, śpiewać i śmiać się na głos!
Wioletta Górecka / 03.04.2019 15:28
Mamma Mia! Here We Go Again - kadr z filmu fot. Materiały prasowe

Jest rok 1979. Trzy przyjaciółki: uduchowiona i odważna Donna Sheridan, Tanya i Rosie kończą studia na Oxfordzie. Największym marzeniem Donny jest posmakowanie życia w całej jego okazałości. Planuje przejechać całą Europę: wzdłuż i wszerz. Prawdziwe przeznaczenie czeka na nią na greckiej wyspie Kalokairi…

Podróż przeznaczenia…

Na trasie swojej podróży, Donna poznaje trzech przystojniaków: Harry’ego w Paryżu, Billa (który na swym jachcie pomaga przedostać się jej na wyspę), a także Sama. W tym ostatnim dziewczyna zakochuje się po uszy, co sprawia, że postanawia zostać na wyspie i właśnie tutaj spróbować uwić swoje gniazdko na przyszłość. Szczęście wydaje się sprzyjać jej na każdym kroku: przystojny mężczyzna, szybkie znalezienie pracy, a nawet domu. Co prawda praca to śpiewanie w jednej z tawern, a za lokum służy jej stary, opuszczony i bardzo mocno nadgryziony zębem czasu dom, w który rozpada się dosłownie wszystko, lecz dziewczyna gotowa jest do poświęceń.

Jak grom z jasnego nieba!

Szczęście nie trwa jednak zbyt długo – Donna odkrywa, że jej ukochany jest…zaręczony! Z pomocą złamanemu sercu przyjaciółki przychodzą Tanya i Rosie, jednak Donna bardzo szybko staje na nogi i zamierza znaleźć szczęście na wyspie samodzielnie. Jednak życie pisze różne, często niespodziewane scenariusze i bajka kończy się wówczas, gdy dziewczyna odkrywa, że spodziewa się dziecka…

Kontynuacja hitu sprzed 10 lat!

Oglądałaś „Mamma Mia!”? Produkcja przyciągnęła do kin miliony widzów i zarobiła 600 milionów dolarów! Dziś film „Mamma Mia! Here We Go Again” ma szansę powtórzyć sukces. Przenieś się ponownie na magiczną, grecką wyspę Kalokairi, w całkowicie nowej odsłonie filmowego hitu, opartego na bestsellerowym musicalu. Ulubiona muzyka ABBY, miłość, rozczarowanie, silne emocje, a także mnóstwo pozytywnych akcentów – wszystko to sprawia, że widzowie znów będą tańczyć, śmiać się, śpiewać i kochać!

Gwiazdorska obsada, doskonały scenariusz!

W produkcji „Mamma Mia! Here We Go Again” zobaczymy wszystkie gwiazdy grające w pierwszej części, a obsadę wzmocnią nowe nazwiska, takie jak: Lili James Andy Garcia,czy laureatka Oscara – Cher!

W rolach głównych wystąpili:

Meryl Streep (laureatka Oscara) - Donna
Julie Walters – Rosie
Christina Baranski -Tanya
Amanda Seyfried – Sophie
Dominic Cooper – Sky
Colin Firth (laureat Oscara) – Harry
Pierce Brosnan – Sam
Stellan Skarsgard – Bill.

To jednak nie wszystko! Akcja filmu cofa się w czasie, więc bohaterów poznajemy za młodu. W ich postacie wcieliły się nie mniej znane i nie mniej lubiane nazwiska, takie jak:

Lili James – Donna
Alexa Davis – Tanya
Jessica Keenan Wynn – Rosie
Jeremy Irvine – Sam
Josh Dylan – Bill
Hugh Skinner – Harry.

Twórcy filmu

Produkcja powstała na podstawie historii autorstwa Catherine Johnson, Richarda Curtisa i Ola Parkera. Za reżyserię i scenariusz odpowiedzialny jest Ol Parker, za produkcję – Judy Craymer i Gary Goetzman.
Producenci wykonawczy: Benny Andersson, Björn Ulvaeus, Tom Hanks, Rita Wilson, Phyllida Lloyd, Richard Curtis, Nicky Kentish Barnes

Jeśli kochasz piosenki ABBA, grecki klimat, chcesz razem z bohaterami tańczyć, śpiewać, śmiać się i kochać do szaleństwa, „Mammia Mia! Here We Go Again” to pozycja warta obejrzenia! Premiera filmu - 27 lipca 2018 roku!

Zobacz także:
"Mamma Mia!" na kobiecych wieczorach filmowych
Tych filmów nie oglądajcie na randce!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/21.09.2018 10:58
siema z rzeszowa :)
/07.08.2018 10:00
Wybieram się do kina za tydzień, uwielbiam pierwszą część tą też chętnie zobaczę :D