Jedna z najpiękniejszych historii miłosnych wszech czasów już na Blu-ray i DVD!

Klasyka animacji i jedna z najwspanialszych historii miłosnych – „Zakochany kundel” – po latach nieobecności na rynku powraca w ekskluzywnej edycji Ze Skarbca Disneya, ukazując się na DVD oraz po raz pierwszy w historii na Blu-ray.
/ 12.02.2012 01:06

Klasyka animacji i jedna z najwspanialszych historii miłosnych – „Zakochany kundel” – po latach nieobecności na rynku powraca w ekskluzywnej edycji Ze Skarbca Disneya, ukazując się na DVD oraz po raz pierwszy w historii na Blu-ray.

3 lutego Lady, urocza suczka z dobrego domu, oraz zadziorny kundel Tramp opuszczą Skarbiec Disneya, by zachwycić kolejne pokolenie widzów przepiękną opowieścią o miłości i lojalności – tym razem w zniewalającej jakości obrazu i dźwięku Blu-ray! „Zakochany kundel” to niezwykła historia, która od ponad pół wieku oczarowuje widzów dzięki wzruszającej fabule, niezapomnianym piosenkom i znakomitej animacji.

Jedna z najpiękniejszych historii miłosnych wszech czasów już na Blu-ray i DVD!

Spędź wspaniale czas z rodziną, oglądając jedną z najpiękniejszych historii miłosnych wszech czasów!  Zobacz najsłynniejszą filmową randkę, przeżyj ekscytującą przygodę razem z Lady i Trampem oraz zaprzyjaźnij się z psią paczką. Zakochaj się na nowo w jednej z najcudowniejszych bajek Disneya!

Magia Blu-ray High Definition pozwoli ci obejrzeć tę niezwykłą historię w zupełnie nowej, cyfrowo odświeżonej i zapierającej dech w piersiach wersji, wydanej w ramach serii Ze Skarbca Disneya, która zawiera starannie wybrane, klasyczne animacje, będące częścią światowego dziedzictwa kulturowego. Ta pełna niespodzianek, ekskluzywna edycja zawiera mnóstwo nowych materiałów dodatkowych, którymi będziesz mógł się cieszyć razem z bliskimi, w tym przezabawną PsiakoPedię – oryginalny przegląd psich ras.

Jedna z najpiękniejszych historii miłosnych wszech czasów już na Blu-ray i DVD!   Jedna z najpiękniejszych historii miłosnych wszech czasów już na Blu-ray i DVD!

Niewątpliwym atutem filmu jest także gwiazdorski polski dubbing. Bohaterom swoich głosów użyczyli m.in. Cezary Pazura, Beata Kawka, Tomasz Stockinger, Teresa Lipowska, Marian Opania i Magdalena Zawadzka. „Zakochany kundel” to pozycja obowiązkowa w twojej kolekcji!

„Zakochany kundel” w edycji Ze Skarbca Disneya dostępny jest od 3 lutego na DVD w cenie 54,99 zł oraz na Blu-ray w cenie 99,99 zł. Od 3 lutego dostępna będzie także druga część z przygodami psiej paczki: „Zakochany kundel 2: Przygody Chapsa”, a także kolekcja 2 filmów.

O FILMIE „ZAKOCHANY KUNDEL”

Pochodząca z dobrego domu i rozpieszczana suczka rasy cocker spaniel, Lady, nieoczekiwanie zakochuje się w Trampie, uwodzicielskim bezdomnym kundlu bez rodowodu i widoków na przyszłość. Kundel pokazuje jej zupełnie nowy świat, a żeby podbić jej serce, zabiera małą damę do włoskiej restauracji na romantyczną kolację przy świetle księżyca. Chociaż świetnie się razem bawią, ich związek napotyka wiele przeszkód. Lady pragnie pozostać lojalna swoim opiekunom, z kolei beztroska postawa życiowa Trampa niemal doprowadza do nieszczęścia... Tramp jest jednak kundlem o złotym sercu i szybko odkupuje swe winy, dzięki czemu zdobywa miłość Lady oraz całej jej ludzkiej rodziny.

O FILMIE „ZAKOCHANY KUNDEL 2: PRZYGODY CHAPSA”

Najbardziej niesforny potomek Lady i Trampa, szczeniaczek Chaps, odziedziczył po tacie nie tylko zawadiacko przekrzywione uszy, lecz także zamiłowanie do włóczęgi. Chaps ucieka z rodzinnego domu i dołącza do bandy bezpańskich psów królujących na wysypisku śmieci pod przywództwem cwanego Bustera. Tu poznaje smak życia bez obroży i zakochuje się w słodkiej, wrażliwej suczce Lili…

O KOLEKCJI „ZE SKARBCA DISNEYA”

Filmy „Ze skarbca Disneya” (14 najpopularniejszych i najważniejszych tytułów Disneya) ukazują się w specjalnych wydaniach. W realizację każdej z nich wytwórnia wkłada dużo wysiłku, aby pokazać swoje największe arcydzieła w sposób, na jaki zasługują. Począwszy od wyjątkowych okładek, kończąc na bogactwie dodatków specjalnych. Kolejne wydania filmów z kolekcji są prawdziwym wydarzeniem dla każdego miłośnika animacji Disneya. Wyjątkowość wydania podkreśla fakt, że filmy te są dostępne w sprzedaży tylko przez ograniczony czas. W zgodzie z tradycją i strategią wytwórni po kilkunastu miesiącach sprzedaży wracają do „Skarbca Disneya”, gdzie czekają nawet siedem lat! Obecnie w edycji Ze Skarbca Disneya na rynku dostępne są „Piękna i Bestia”, „Bambi” oraz „Król Lew”.

Specyfikacja filmu na DVD:
Czas: 72 min
Obraz: 2.55:1
Dźwięk: polski dubbing 5.1 Dolby, angielski 5.1 DEHT Dolby
Napisy: polskie, angielskie
Materiały dodatkowe: • Diane Disney Miller: wspomnienie taty • PsiakoPedia: wszystko o psach • Wprowadzenie Diane Disney Miller • Odkryj Blu-ray 3D™ z Timonem i Pumbą

Specyfikacja filmu na Blu-ray:
Czas: 75 min
Obraz: polski dubbing 5.1 Dolby Digital, angielski 7.1 DTS-HD
Dźwięk: polski dubbing, angielski
Napisy: polskie, angielskie
Materiały dodatkowe: • Wprowadzenie Diane Disney Miller • Komentarz audio • Dodatki z wydania DVD • PsiakoPedia: wszystko o psach • Teledyski • Sceny niewykorzystane • I dużo więcej!

Scenariusz: Erdman Penner, Don DaGradi
Reżyseria: Hamilton Luske, Wilfred Jackson
Dubbing oryginalny: Peggy Lee, Larry Roberts, Bill Baucom
Polski dubbing: Cezary Pazura, Beata Kawka, Tomasz Stockinger, Teresa Lipowska, Marian Opania, Magdalena Zawadzka

Dystrybucja w Polsce: CD Projekt

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)