James Bond trailer Spectre - zwiastun. Ponad 2 minuty akcji! Piosenka?

Nowy film o słynnym agencie już w listopadzie!
Edyta Liebert / 22.07.2015 09:23

W nowym trailerze można podziwiać nie tylko Jamesa Bonda, ale także bohaterów, ktorych zagrali Christoph Waltz, Monica Bellucci czy Lea Sedoux. "Mówią, że się skończyłeś, ale ja myślę, że dopiero zaczynasz" - mówi do bohatera, w którego wciela się Daniel Craig, filmowa Moneypenny. Trailer dowodzi, że wie co mówi.

Akcja "Spectre" rozpoczyna się zaraz po wydarzeniach pokazanych w opuszczonym domu w "Skyfall". James Bond stara się odkryć prawdę dotyczącą złowrogiej tajemniczej organizacji terrorystycznej, która od początku filmów o Bondzie przewija się i wraca: "Widmo", czyli Spectre. Okazuje się, że klucz do rozwikłania zagadki twki w przeszłości Jamesa Bonda....

Same gwiazdy w "Spectre"

Daniel Craig kolejny raz sprawdza się w roli przystojnego agenta. Od razu podpisał kontrakt także na występ w 25. oficjalnym filmie z serii o agencie. Duże zainteresowanie fanów serii budzą nowi członkowie obsady: Christoph Waltz ("Bękarty wojny"), Andrew Scott (serial "Sherlock"), Lea Seydoux ("Życie Adeli"), Monica Bellucci ("Malena") oraz Dave Bautista ("Strażnicy Galaktyki"). Najbardziej tajemniczą postacią jest chyba ta grana przez Waltza!

Nie możemy się doczekać!

Zobacz: