Slow Fashion na Stadionie Narodowym

Targi polskiej mody niezależnej

W dniach 13-14 września odbędzie się druga edycja Targów Mody Slow Fashion. Sukces pierwszej odsłony projektu zainspirował jego twórców do zwiększenia skali wydarzenia: jesienne targi odbędą się na Stadionie Narodowym. W ramach Slow Fashion zaprezentuje się ponad 200 polskich projektantów mody niezależnej hołdujących trendowi “slow”.


Zasady Slow Fashion

Slow Fashion to wydarzenie, które łączy świat popularnej mody z awangardą. Twórcy i projektanci żyjący w zgodzie z zasadami ‘slow’ a także DIY mają okazję pokazać swoje ubrania szerokiemu odbiorcy bez pośredników, jakimi są domy handlowe, czy portale sprzedażowe. Dwudniowe wydarzenie pozwoli setkom młodych projektantów na pokazanie swoich prac dziesiątkom tysięcy odbiorców. Główną ideą targów jest działanie w myśl zasady ‘slow’ czyli “wybieraj z głową i wiedz, co na sobie nosisz”.


To już drga edycja targów!

Pierwsza edycja Slow Fashion odbyła sie w kwietniu 2014 w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich, zgromadziła ponad 200 wystawców i przeszło 5000 gości podczas jednego dnia targów. Druga edycja zorganizowana będzie na większą skalę, więcej wystawców, znacznie większa przestrzeń i o wiele większa frekwencja. W związku z gigantycznym zainteresowaniem pierwszą odsłoną Slow Fashion organizatorzy podjęli decyzję, aby kolejna edycja odbyła się na terenie Stadionu Narodowego.


Atrakcje na targach mody Slow Fashion na Stadionie Narodowym

  • Specjalna sekcja aplikacji Going - platforma spontanicznego uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych. Going. zapewni gościom prezentację wszystkich wystawców i ich prac na ekranach smartfonów i tabletów.
  • Strefa chillout wypełniona muzyką, atrakcjami dla dzieci oraz zaopatrzona w bar.
  • Sesja zdjęciowa i filmowa dla gości.
  • Oficjalna impreza towarzysząca targom w Bar Studio w Pałacu Kultury i Nauki


Informacje o drugie edycji Targów Slow Fashion:

  • Data: 13 i 14 września 2014 r.
  • Miejsce: Stadion Narodowy w Warszawie
  • Godziny otwarcia: 12.00 – 20.00
  • Bilety: 10 zł / 2 dni


Zobacz też:

Materiały prasowe - Slow Fashion
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)