Kino Samochodowe na Stadionie Narodowym

Ostatnia projekcja już w ten weekend!
02.10.2014 11:40

Osiem tygodni, kilkanaście wieczorów i kilkadziesiąt godzin filmowych emocji już za nami. To właśnie dzięki Wam, zmotoryzowanym mieszkańcom Warszawy, udało się odtworzyć sukces pierwszego kina samochodowego w stolicy z 1994 roku.

Mamy nadzieję, że cotygodniowe projekcje przyniosły wszystkim wiele radości! Niestety wszystko co dobre ma swój koniec - przed nami ostatnia projekcja na którą pragniemy wraz z naszymi partnerami, wszystkich serdecznie zaprosić.
 

Kiedy odbędzie się Wielki Finał Kina Samochodowego pod Narodowym?

Wielki, finał Kina samochodowego pod Narodowym, odbędzie się już 4 października. Będzie to wieczór filmowy podczas którego każdy znajdzie coś dla siebie. Jak zawsze w ramach akcji stworzone są dwie strefy – samochodowa oraz „nie mam samochodu, to mam leżak”. Jednocześnie przypominamy wszystkim naszym “leżakowym” gościom aby zabrali ciepłe ubrania i koce.

Atrakcje podczas Kina Samochodowego na Stadionie Narodowym

Już w sobotę, 4 października, będzie miał miejsce wieczór z magazynem Top Gear, kanałem BBC Knowledge oraz PGNiG. Z tej okazji nasi przyjaciele przygotowali kilka niespodzianek. Na teren kina specjalnie dla gości podstawione zostaną motoryzacyjne skarby marek Aston Martin oraz  Porsche. Wieczór zostanie rozpoczęty emisją jednego z odcinków Top Gear Specials. Projekcja filmu rozpocznie się o godzinie 19:00 , wstęp na teren kina będzie możliwy od godziny 18:00.

Na drugą część finału, zaraz po odcinku specjalnym Top Gear, zaprasza partner wspierający cały projekt – PGNiG. Film wybrany przez kinomaniaków z PGNiG, to obsypana Oscarami komedia  pt: "Była sobie dziewczyna". Z pewnością wielu z gości przypadnie do gustu. Projekcja filmu rozpocznie się o godzinie 20:45, zaraz po odcinku specjalnym Top Gear. Goście którzy przybędą tylko na ten film mogą wjeżdżać na teren kina od godziny 20:15.

Informacja o biletach

Uwaga: prosimy wszystkich naszych gości o wydrukowanie 'biletów' dostępnych na naszej stronie na facebooku, bądź też posiadanie go wersji elektronicznej. Tylko wydrukowany bilet bądź jego okazanie na telefonie umożliwia darmowy wstęp na teren Kina Samochodowego!

Sprawdź też inne nowości kulturalne: