POLECAMY

Drobna niedoskonałość? Ten kosmetyk wybawi cię z opresji

Powinnaś zawsze mieć go pod ręką.

Jutro ważne spotkanie a na twojej buzi pojawiła się krostka? A może ciągle nie możesz uporać się z wągrami i zaskórnikami? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałaś twierdząco sięgnij po żel lub krem punktowy, który już w kilkanaście godzin upora się z problemem.

Oto kosmetyki do codziennej pielęgnacji

Wybrałyśmy 10 produktów, które naprawdę działają. Jak sama nazwa wskazuje, żele punktowe stosuje się punktowo, bezpośrednio na zmiany trądzikowe. Żele łagodzą stany zapalne skóry, likwidują wykwity trądzikowe oraz sprawiają, że skóra odzyskuje równowagę i piękny, zdrowy wygląd. Mają działanie wysuszające i złuszczające, dlatego już podczas jednej nocy potrafią poradzić sobie nawet z nieestetycznymi krostkami. Zwracajcie uwagę na skład, dobrze jeśli zawiera kwas salicylowy, wyciąg z aloesu, białą glinkę i srebro koloidalne.

Sprawdź najlepsze maseczki "peel off"

Pamiętajcie, że można stosować je nie tylko na noc - wybrane miejsca warto również posmarować przed nałożeniem makijażu. Żele zmniejszają widoczność krostek, a dzięki temu, że będziecie "nosiły" go od rana, szybciej zacznie działać.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)