Jak wiązać krawat - szybka ściągawka

Wciąż się zastanawiasz jak się wiąże krawat? Jeśli do tej pory masz kłopot z wiązaniem krawata i doborem odpowiedniego do rodzaju kołnierzyka węzła - skorzystaj z naszej szybkiej ściągawki. Możesz ją sobie wydrukować i powiesić przy lustrze!
/ 18.04.2016 14:24

Wiązanie four-in-hand czyli "w czwórkę", węzeł półwindsorski, typu Windsor oraz Shell od teraz nie będą stanowiły dla ciebie najmniejszego problemu!

fot. Fotolia

Zobacz też: Węzeł typu four-in-hand krok po kroku

  • Four-in-hand to wiązanie, którego mali chłopcy najczęściej uczą się od swoich ojców. Węzeł four-in-hand pasuje niemal do każdego typu kołnierzyka. Pasuje też na każdą okazję.
  • Węzeł Windsor nadaje się na wszelkie uroczyste okazje i najlepiej pasuje do kołnierzyków z szeroko rozstawionymi skrzydełkami oraz do tych mocno wyciętych.
  • Węzeł półwindsorski najlepiej pasuje do szerokich kołnierzyków o rozstawionych koniuszkach. To węzeł niewyszukany i uniwersalny, jest niemal symetryczny.

Zobacz też: Węzeł windsorski krok po kroku

Jak wiązać krawat - ściągawka z najpotrzebniejszych węzłów krawatowych

Pobierz ściągawkę w większym rozmiarze >>>

Zobacz też: Węzeł półwindsorski krok po kroku

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/03.08.2015 11:53
Te wasze węzły to nie do końca windsor i półwindsor. Sprawdźcie sobie na innych stronach właściwy sposób wiązania tych węzłów.
/08.10.2013 20:14
gl o o mku hg juk lhkvh jh jkkj nj ,kv klkb nk lvkkv mnvbnb j uhjm ubv yhchcy ghhd gdhyfh hcjb