Współczesne śniadanie u tiffaniego-fryzury

Pamiętasz film "Śniadanie u Tiffaniego"? Okazuje się, że najbardziej pożądaną i popularną fryzurą jest kok Audrey Hepburn. Zerknij na nasze współczesne propozycje.

Kok jest jedną z najczęściej wybieranych przez Nas fryzur. Są idealne do pracy ale też świetnie wpisują się w ślubną stylizację. Dodają elegancji, wytworności i mogą komponować się z różnymi dodatkami np. opaskami czy kwiatami. Okazało się, że najbardziej popularną fryzurą wszech czasów jest kok z filmu" Śniadanie u Tiffaniego" z Audrey Hepburn. Fryzura aktorki była najczęściej zamawianą fryzurą w salonach fryzjerskich. Kok jest dobrym rozwiązaniem dla kobiet, które nie mają długich włosów - wystarczy tylko trochę lakieru i nieco wprawy.

Wskazówka jak go zrobić

1. Zbierz włosy z z przodu głowy by nie przeszkadzały.
2. Z włosów, które zostały z tyłu głowy, robimy prosty  koński ogon i delikatnie go tapirujemy. Przygładzamy włosy z tyłu lakierem. Z naszego kucyka robimy koka, owijając go wokół nasady.
3.Wszystkie niesforne kosmyki z czoła tapirujemy i zaczesujemy na koka. Pasma znad czoła podwijamy tak, żeby nie było widać wsuwek, które trzymają nasz koczek.

Zobacz galerię najmodniejszych klasycznych koków!
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)