Trend na Instagramie: #10secondchallange - na czym polega?

Jesteśmy nim zachwycone!
/ 05.01.2018 13:43

Te dziewczyny udowadniają, że idealne ciało nie istnieje. Ale istnieją idealne zdjęcia - wystarczy dobrze się ustawić :) W naszej galerii znajdziecie przykłady!

10 sekundowa metamorfoza to najnowsza instagramowa moda. Pod hasztagiem #10secondschallange kobiety zamieszczają swoje zdjęcia „przed" i „po". Oba zdjęcia powstały w ciągu jednej minuty, a nie jak myśli wiele osób, dzieli je kilka miesięcy ciężkiej pracy na siłowni i utrzymywania diety. Albo że przerobiono któreś w Photoshopie.

Te popularne diety co roku rujnują twój metabolizm. Stosowałaś je?

Ta akcja to świetny pomysł na pokazanie, że idealne ciało wcale nie istnieje, bo zawsze można ustawić się źle i wyglądać niekorzystnie. Albo zrobić zdjęcie z dołu, źle się oświetlić... #10secondschallange codziennie zyskuje nowe rzesze fanek i fanów. I jest fajnym sposobem na walkę z kompleksami oraz wsparciem dla osób, które mają sobie ciągle coś do zarzucenia. Dlatego zanim postanowisz schować się pod kocem, patrząc na Chodakowską czy Lewandowską naprężone i w wystudiowanych pozach, przejrzyj naszą galerię.

I pamiętaj! Perfekcyjny wygląd na zdjęciach to kwestia odpowiednich ustawień, światła i... często programu graficznego. Nie ma ludzi idealnych. A każde ciało zmienia się w zależności od pory dnia, tego co zjedliśmy, dnia cyklu.

Polecamy!Suknia ślubna nie musi kosztować fortuny! Znalazłyśmy piękne modele, których ceny zaczynają się od 270 zł
Przytyć jest trudniej niż schudnąć! Jak zdrowo zwiększyć masę ciała?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/08.01.2018 09:20
Ale paru kilogramów zawsze warto pozbyć niekoniecznie trzeba się tym chwalić akurat na instagramie:) zbijamywage.pl/przydatne-przy-odchudzaniu/green-barley-plus-najnowsze-rozwiazanie-na-odchudzanie