Ma 26 lat i ciało staruszki. Sara cierpi na rzadką chorobę, ale nie poddaje się

Odważnie publikuje zdjęcia i inspiruje tysiące kobiet do pokochania swojego ciała!

Sara Geurts to 26-letnia Koreanka, która do niedawna była modelką. Choruje na zespół Ehlersa-Danlosa (EDS) - jej ciało starzeje się w ekstremalnie szybkim tempie, ale nie Sara nie ma zamiaru się tego wstydzić!

Sara miała 10 lat, gdy zdiagnozowano u niej rzadką chorobę, której jednym z głównych „efektów” jest rozciągnięta skóra. Sara cierpi na odmianę dermatosparaxis, która sprawia, że całe jej ciało jest przedwcześnie i nadmiernie pomarszczone i wygląda, jakby należało do 70-latki. Modelka nie przestała jednak pokazywać swojego ciała.

Zespół Ehlersa-Danlosa: jak żyć z tą chorobą?

- Każda z twoich niedoskonałości sprawia, że jesteś wyjątkowa i opowiada historię tego, kim jesteś - mówi. - Niedoskonałości są prawdziwym pięknem, i to je powinnyśmy czcić. Wszystkie jesteście piękne i możecie osiągnąć wszystko, bez względu na wszystko - mówi Sara, motywując swoje obserwatorki, by czuły satysfakcję z tego, jakie są.

Wiele z nas wstydzi się nadwagi, rozstępów, asymetrii ciała. Sara Geurts leczy z kompleksów, a raczej: przywraca rozum. Jesteś zdrowa - ciesz się tym! Nie zadręczaj niedoskonałościami, pokaż to światu!

Zgłosiła się do lekarza z bólem brzucha. Okazało się, że dzień wcześniej urodziła, a noworodka zostawiła w miejskiej toalecie

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)