Omijałaś ten sklep szerokim łukiem, a skrywa perełki do domu za grosze! Duńska sieciówka nie ustępuje IKEI

Omijałaś ten sklep szerokim łukiem, a skrywa perełki do domu za gorsze! Nie ustępuje IKEI.

To żadna reklama. Ostatnio przeglądałyśmy gazetki różnych sklepów, w tym właśnie duńskiej sieci. Oniemiałyśmy. Propozycje od JYSKA nie odbiegają szwedzkiemu gigantowi, IKEI. Oto kilka perełek, które wyhaczyłyśmy podczas zakupów online.

Sklep, który przeszedł metamorfozę

Szczerze mówiąc, sklepy stacjonarne, jak i online, nie zachęcają. Jako nastolatka pamiętam tandetne plastikowe koszyki, plastikowe imitacje świerku i zapach wiórowej płyty i kiepskich tkanin. IKEA to styl nie tylko kupowania, lecz także życia - wiele rodzin jada tam niedzielne obiady za 5 zł i cieszy się hot-dogami po 1 zł. Do pewnego stopnia nie jest to obciachem.

IKEA zmienia słynną niebieską torbę

Duński oponent nie ma szans w tym starciu i nawet nie sili się na konkurowanie w kwestii umeblowania. Widać jednak progres. Ciekawe dodatki, trendowe akcesoria, miła dla skóry pościel czy świetne biurka, które królują w stylowych magazynach o wyposażeniu wnętrz. Każdy znajdzie coś dla siebie i co ważne - nie przepłaci. Geometryczne świeczniki, stylowe latarenki i kwietniki - każdy znawca wnętrzarskich trendów wie, o czym mówię. Dodatki podobne do tych, które znajdziecie w galerii, znajdziecie na skandynawskich stronach projektantów, jednak to nie są korzystne propozycje dla portfela typowego Polaka.

Bo JYSK nie szaleje z cenami, choć wiadomo, że można natknąć się wciąż na kiepską jakość i cenę z kosmosu. Warto zajrzeć, a my już teraz polecamy 11 estetycznych i funkcjonalnych perełek, które dostaniecie w przystępnych cenach (zerkajcie na promocje).

Meble kuchenne kupisz w... Biedronce. Tanie rozwiązanie? Mało powiedziane

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/rok temu
Biedronka ma 1 kołdrę jysk o 20 więcej. Jak się poczujesz kupując ikeowski towar zwrócony po 7 latach przez kogoś. Szafa Pax to już Agata meble ma lepszą. Każdy kupuje łóżko w ikei a materac gdzie indziej itp. Nie jesteście poszukiwaczami okazji
/rok temu
Po pierwsze IKEA się nie odmienia, bo to anagram. Po drugie artykuły w JYSK nie dają duzego pola manewru do wyboru (w moim mieście Biedronka jest wieksza od tego sklepu). Po trzecie nikt nie daje takich gwarancji jak IKEA. Po czwarte, zgadzam się z tym co zostało napisane (i tylko z tym), że "można natknąć się wciąż na kiepską jakość i ceny z kosmosu".
/rok temu
Bzdury artykuł osoby, która nie ma zielonego pojęcia o sieci Jysk - żenada...