Gdzie wyjechać tanio na ferie z biurem podróży Lidl?

Nie masz pomysłu na ferie w Polsce? Zobacz tanie oferty od Lidl Podróże.
/ 03.07.2019 16:50
Już od prawie dwóch lat Lidl cieszy się zainteresowaniem nie tylko ze względu na sieć dyskontów spożywczych, ale również z powodu atrakcyjnych ofert turystycznych jako Lidl Podróże.
 
 

Jak zarezerwować wycieczkę przez Lidl Podróże?

 
Chcąc zarezerwować wyjazd z Lidl Podróże, nie możemy zrobić tego w jednym z dyskontów. Wszystkie oferty wyjazdów zagranicznych i krajowych znajdziemy na stronie internetowej Lidla. Tam również możemy zarezerwować wybraną ofertę online lub telefonicznie przez bezpłatną infolinię, czynną od poniedziałku do niedzieli.
 
 
Z tegorocznej oferty Lidl Podróże wybraliśmy trzy najtańsze oferty, wśród których znajdą się zarówno grupowe atrakcje, jak i romantyczne miejsca dla dwojga.
 

Wałbrzych, Warszawa a może Janów Podlaski?

 
Pierwsza z nich to pobyt w czterogwiazdkowym Zamku Biskupim w Janowie Podlaskim, położonym na wzniesieniu w dolinie rzeki Bug. To przede wszystkim świetne miejsce na relaks na łonie natury, wśród malowniczych krajobrazów. Cena pobytu od 379 zł za osobę na 3 noce, z kolei dzieci poniżej 5 roku życia, śpiące z rodzicami mają pobyt za darmo.
 
Kolejnym miejscem, proponowanym na ferie jest odwiedzenie Zamku Książ w Wałbrzychu, położonym w Książańskim Parku Krajobrazowym. Znajduje się tam wiele romantycznych alejek, szlaków turystycznych oraz cennych gatunków zwierząt, które zobaczymy tylko w tych okolicach. Za wyjazd zapłacimy od 199 zł za osobę za dwie noce, warto więc spędzić romantyczny weekend we dwoje w tak okazyjnej cenie.
 
Ostatnia oferta to pobyt w naszej pięknej stolicy na dwie noce od 279 zł za osobę. Jest to doskonały sposób na zwiedzenie najciekawszych atrakcji w Warszawie i pokazanie miasta dzieciom. Dodatkowo Lidl Podróże oferuje nam zatrzymanie się w nowym hotelu otwartym w czerwcu 2018 roku
 
A Wam, która z ofert podoba się najbardziej?
 

Więcej na ten temat: Ferie zimowe 2019 - sprawdź, kiedy twoje dziecko będzie miało wolne!10 pomysłów na aktywne ferie z rodzinąZabierz przyjaciół na Zimowy Narodowy!