POLECAMY

Kobieta urodziła bez znieczulenia dziecko ważące 5 kg i pokazała swój poród krok po kroku. Te zdjęcia są niesamowite!

Bez asysty lekarza, we własnym domu… Odważna czy szalona?
Marta Słupska / 3 miesiące temu

Urodzić 5-kilogramowe dziecko w domu, bez znieczulenia – odważyłybyście się na to? Dla tej matki to była pestka.

Jednak chłopiec

Natalie Bancroft z Waszyngtonu zdecydowanie nie jest nowicjuszką w kwestii porodów: na co dzień jest doulą i fotografką, która wielokrotnie uczestniczyła w porodach innych kobiet, prywatnie zaś – mamą trójki dzieci. Najmłodsze z nich przyszło na świat niedawno, ale już jest o nim głośno.

Natalie bowiem chciała, by ten poród był inne niż jej pozostałe. Zdecydowała się więc rodzić w domu, w baseniku wypełnionym wodą, a w tej ważnej chwili towarzyszył jej mąż, dwie pielęgniarki i profesjonalna fotografka Laura Fifield. To właśnie ona uchwyciła wyjątkowe chwile, gdy mały Simon przychodził na świat.

Co ciekawe, Natalie ani jej mąż nie wiedzieli, jakiej płci będzie ich trzecie dziecko – nie sprawdzili tego wcześniej. Przewidywali, że będzie to dziewczynka, gdy więc urodził się chłopczyk, byli zaskoczeni, ale też bardzo szczęśliwi.

Zdjęcia Natalie zdobywają coraz większą popularność w internecie – nie tylko dlatego, że kobieta urodziła siłami natury tak duże dziecko, ale też z powodu jej reakcji, gdy już powitała maleństwo na świecie. Zobaczcie same, po obejrzeniu tych fotografii aż chce się uśmiechnąć!

Polecamy:
Straszne czy piękne? Zobacz wyjątkowe fotografie z porodów, które wygrały w prestiżowym konkursie 
Tak NAPRAWDĘ wygląda poród?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/3 miesiące temu
Urodziłam synka pierwszego 4.800 a drugi 5.1 00 siłami natury
/3 miesiące temu
Urodzilam naturalnie synka 4. 560 kg bez znieczulenia
/3 miesiące temu
Urodziłam przez cc z zzo ponieważ jest najlepsze rozwiązanie nic nie czułam a rekonwalescencja była szybka 3 dni i na nogach. Najlepszy poród to przez cc i z zzo. Polecam
POKAŻ KOMENTARZE (1)