Zaręczyny Tomasza Komendy	fot. ONS.pl

Tomasz Komenda zdradził imię dziecka w „Dzień Dobry TVN". Prowadzący? Zaskoczeni!

Tomasz Komenda razem ze swoją narzeczoną byli gośćmi sobotniego wydania programu. Filip Chajzer zapytał wprost, jak będzie miał na imię ich syn.
Małgorzata Machnicka / 13.09.2020 08:30
Zaręczyny Tomasza Komendy	fot. ONS.pl

We wczorajszym wydaniu „Dzień Dobry TVN" Tomasz Komenda pojawił się w studio razem ze swoją narzeczoną Anną Walter. Prowadzącymi byli Filip Chajzer i Małgorzata Ohme. W rozmowie para zdradziła, że wybrała już imię dla dziecka.

Zaczął się już siódmy miesiąc, to będzie syn. Będzie miał na imię tak jak prowadzący program – powiedział Tomasz Komenda.

Filip Chajzer i Małgorzata Ohme wydawali się być zaskoczeni.

Filip? Naprawdę? Jakie to jest piękne - powiedział Filip Chajzer.

Tomasz Komenda nie krył, że jest bardzo szczęśliwy, że zostanie ojcem. Ubolewał jednak nad tym, że stanie się to tak późno - w wieku czterdziestu czterech lat. Wyznał, że dla faceta nie ma nic ważniejszego niż usłyszeć słowo „tata". 

Komenda dodał, że planuje wziąć ślub z narzeczoną w przyszłym roku. Przypomnijmy, że para poznała się na portalu randkowym. Anna Walter nigdy nie ukrywała, że wcześniej znała jego historię. 

Wiedziałam, że to ten Tomek. Nie dało rady nie usłyszeć jego historii. Ona w żaden sposób mnie nie odrzuciła. Każdy ma prawo otrzymać szansę. Dlaczego miałabym go skreślać- powiedziała w Dzień Dobry TVN.

Co o filmie „25 lat niewinności" powiedział Tomasz Komenda?

W dalszej części programu, Tomasz Komenda nawiązał do filmu, którego scenariusz opiera się na prawdziwych wydarzeniach z jego życia. Premiera odbyła się 10 września. 

Dwie godziny w kinie, tam zostało zarejestrowane moje piekło. Wszystkim polecam obejrzenie tego filmu. (...) On pokazuje, co ze mną się działo. Ten film jest na sto procent, nie ma tam kłamstw – powiedział Komenda w programie „Dzień Dobry TVN".

Anna Walter przyznała, że nie była w stanie oglądać niektórych scen i że najbardziej wzruszyła ją końcówka filmu. 

Moim zdaniem, najbardziej ujmujące jest zakończenie. Daje nadzieję - powiedziała Anna Walter.

Historia Tomasza Komendy

Tomasz Komenda został oskarżony i skazany na 25 lat za gwałt i zamordowanie 15-letniej Małgorzaty Kwiatkowskiej w 2004 roku. 

Od samego początku mówił jednak, że jest niewinny, co podkreślił podczas wizyty w studio „Dzień Dobry TVN":

Ja zawsze mówiłem, że jestem niewinny i ten film to udowadnia. Długo się zastanawiałem nad tym, czy pokazać wszystkim w filmie moje piekło. To jest po prostu moje życie. Nie poprawiałem scenariusza, zaufałem profesjonalistom- powiedział Tomasz Komenda.

Dzięki upartości mamy Tomasza i śledczych udało się dowieźć, że mężczyzna został oskarżony niesłusznie. Komenda wyszedł po 18 latach i powoli wraca do normalnego życia. 

Więcej najświeższych informacji:
Tomasz Komenda oświadczył się swojej partnerce na premierze filmu
Polak wygrał prawie 100 mln złotych w grze Eurojackpot
Jarosław Kaczyński debiutuje na Tik Toku

Tagi: dziecko