Ta kobieta w rok schudła 92 kg. Zobacz jej przemianę! [ZDJĘCIA]

Simone Anderson ważyła 169 kilogramów, teraz mniej niż 80. Zobacz jej spektakularną przemianę!
Małgorzata Germak / 05.07.2018 10:50

Ta 27-latka jest przykładem na to, że niemożliwe nie istnieje. Potrzeba tylko niesamowitej determinacji. Simone Anderson z Nowej Zelandii w ciągu niecałego roku schudła 92 kilogramy. Udokumentowała swoją przemianę.

„Zmagałam się ze swoją wagą przez wiele lat, aż pewnego dnia podjęłam decyzję o zmianie na dobre. W 2014 roku opublikowałam swoje pierwsze zdjęcie” – wyznaje Simone. Podzieliła się szczerze wszystkim na Facebooku i kiedy zaczęła chudnąć, ilość jej fanów i ludzi, którzy jej kibicują zaczęła rosnąć. Kiedy Simone schudła 92 kg, jej baza fanów na FB i Instagramie przekroczyła 500 tysięcy.
Ma też blog o tytule „Journey to health”, gdzie opisała swoją podróż oraz dzieli się radami jak schudnąć, ćwiczeniami i przepisami.

Zobacz w galerii jej spektakularną metamorfozę!

To też może cię zainteresować:Wyjątkowa i prokobieca. Ta kampania maszynek do golenia pokazuje prawdziwe kobiety z prawdziwym owłosieniemMocne, prawdziwe, poruszające. Obok tych fotografii porodowych nie da się przejść obojętnie

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/10.07.2018 19:28
"Niesamowita przemiana"... bylaby niesamowita gdyby osiagnela to sama a tu ... operacja zmniejszenia zoladka, operacja usuwajaca nadmiar skory... co w tym zatem niesamowitego? Nie od dzis wiadomo, ze operacje potrafia zdzialac cuda. Nastepny artykul proponuje zrobic o niesamowitych przemianach gwiazd, bedziemy piać z zachwytu nad umiejetnoscia lekarzy przeprowadzajacych operacje plastyczne. Niesamowite!
/06.07.2018 12:56
Własnie takie strony jak zbijamywagę żerują na naiwności i sprzedają specyfiki niewiadomego pochodzenia wmawiając że to przełom wymyślony rzekomo przez wybitnych naukowców lub lekarzy którzy tak naprawdę nie istnieją ,te wszystkie nazwiska są zmyślone .Firmy te ulokowane są w Panamie ,Kolumbii ,Seszelach ,Gibraltarze dlatego mogą oszukiwać gdyż Polskie prawo tam nie sięga .Ostatnio zmarła nastolatka zażywająca tabletki na odchudzanie kupione pokątnie w internecie zamiast składników zbijających wagę była tam trutka na szczury . NIE KUPUJCIE NICZEGO W INTERNECIE
/06.07.2018 12:05
Czasem wystarcza proste sposoby:) Na przykład ze zbijamywage.pl :)