Staruszek przed śmiercią zadał o prezenty dla dziecka na kolejne lata fot. Adobe Stock

Staruszek przed śmiercią przygotował prezenty świąteczne dla dziecka na 13 lat

Umierający staruszek zadbał, by jego ulubienica aż do ukończenia 16 lat, co roku znajdowała specjalny prezent pod choinką.
Marta Kosakowska / 27.12.2018 12:31
Staruszek przed śmiercią zadał o prezenty dla dziecka na kolejne lata fot. Adobe Stock

Pochodzący z miejscowości Barry w Walii, Ken Watson, zmarł w wieku 87 lat. Staruszek przed śmiercią zdobył się na niesamowity gest. Specjalnie dla 3-letniej córeczki swoich sąsiadów przygotował prezenty pod choinkę. Dziewczynka ma je dostawać na każde Boże Narodzenie aż do ukończenia 16. roku życia.

Prezenty gwiazdkowe na nadchodzące lata

Sprawę nagłośnił ojciec małej Cadi, Owen Williams. Dzięki niemu temat trafił na czołówki brytyjskich mediów. Poinformowała o nim m.in. telewizja BBC. Mężczyzna zamieścił na Twitterze post, w którym zdradził, co zrobił jego sąsiad.

- Nasz starszy sąsiad niedawno zmarł. Jego córka wpadła wpadła do nas właśnie z wielką torbą plastikową. W torbie były prezenty świąteczne dla naszej córki na następne 13 lat
- napisał Owen Williams na Twitterze.

Mężczyzna i jego żona Caroline wprowadzili się niedaleko Kena Watsona kilka lat temu. Rok po przeprowadzce na świat przyszła ich córeczka Cadi. Dziewczynka szybko zdobyła serce starszego pana. Była jego ulubienicą.

Staruszek jeszcze za życia kupił i zapakował dla niej prezenty gwiazdkowe na nadchodzące lata. Tym gestem zachwycił nie tylko rodziców Cadi, ale również internautów z całego świata. Post ojca dziewczynki szybko stał się internetowym viralem.

Owen Williams zastanawiał się, czy nie powinien wręczyć córce wszystkich 13 podarunków od razu. Postanowił poradzić się w tej sprawie osób, które zainteresowały się szlachetnym gestem staruszka.

Przygotował internetową sondę, w której zapytał, czy Cadi ma dostać wszystkie prezenty w tym roku, czy - zgodnie z wolą Kena Watsona - otrzymywać jeden pakunek co roku. Internauci nie mieli wątpliwości. Zadecydowali, że ojciec dziewczynki powinien zrealizować wolę sąsiada i wręczać Cadi jeden prezent na rok. Tak też się stanie!

Przeczytaj:
Kilka lat temu kupiła sukienkę w lumpeksie. Okazało się, że należała ona do… księżnej Diany!
Dziewczynka dostała swoją pierwszą miesiączkę w autobusie. Zachowanie nastolatka obok – wspaniałe!