Modelka z nietypowymi piegami podpija świat mody (ZDJĘCIA)

Maeva Giani Marshall ma chorobę skóry – jej twarz i ciało pokrywają znamiona. Okazuje się, że tak nietypowa uroda może stać się trampoliną w karierze modelki.
Małgorzata Germak / 25.02.2018 09:56

Kiedyś kobiety wstydziły się piegów – zmiany barwnikowe na twarzy i ciele traktowane były jako defekt urody. Dziś mogą stać się dla modelki znakiem charakterystycznym – w branży mody docenia się oryginalność. Tak też się właśnie dzieje w przypadku tej dziewczyny.

Maeva Giani Marshall zadebiutowała podczas nowojorskiego tygodnia mody (brała udział w pokazie Zadig&Voltaire na sezon jesień/zima 2018/2019). Swoją nietuzinkową urodą skutecznie przykuła uwagę zgromadzonych osób.

Nos, policzki, skronie i okolice oczu Maeva ma intensywnie pokryte brązowymi piegami. Są tak gęsto rozmieszczone, że momentami przypominają znamiona. Jeszcze kilka lat temu modelka nie miała żadnych piegów. Okazuje się, że to, jak wygląda, jest wynikiem postępującej choroby skóry. Co ciekawe, im bardziej piegi stają się intensywne, tym większym zainteresowaniem cieszy się Maeva.
 
W naszej galerii zobaczycie więcej zdjęć modelki o tej nietypowej urodzie.

To może cię zainteresować:

„Przez lata nazywano mnie mężczyzną”. Niezwykle owłosiona kobieta przestała wstydzić się swojego ciała„Uprawiałam z mężem codziennie seks. Przez cały rok”. Jakie były efekty tego ciekawego eksperymentu?

Redakcja poleca

REKLAMA